reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cień cienia na teście ciążowym

Kejjt

Aktywna w BB
Dołączył(a)
30 Sierpień 2021
Postów
82
Witam kochaniutkie wczoraj wykonałam testy ciążowe i widac na nich cień cienia drugiej kreski , już nie wiem czy ja sobie coś uroiłam czy popadam w paranoję. Czy wy też tam coś widzicie ???🙂
Dodam że jestem po 2 poronieniach i jednej ciąży nie do noszonej zatrzymanie akcji serduszka w 5 mies staramy się z mężem o to nasze szczęście (fasolkę)bardzo byśmy chcieli
Jestem 7dni po owulacji a do okresu mam jeszcze trochę czasu bo aż 9-10dni
Cykle mam 28-30dniowe
 

Załączniki

  • IMG_20210829_194255.jpg
    IMG_20210829_194255.jpg
    968,8 KB · Wyświetleń: 4 721
reklama
Witam kochaniutkie wczoraj wykonałam testy ciążowe i widac na nich cień cienia drugiej kreski , już nie wiem czy ja sobie coś uroiłam czy popadam w paranoję. Czy wy też tam coś widzicie ???🙂
Dodam że jestem po 2 poronieniach i jednej ciąży nie do noszonej zatrzymanie akcji serduszka w 5 mies staramy się z mężem o to nasze szczęście (fasolkę)bardzo byśmy chcieli
Jestem 7dni po owulacji a do okresu mam jeszcze trochę czasu bo aż 9-10dni
Cykle mam 28-30dniowe
zarodek się zagnieżdża między 6-12dniem plus później 48 h na wytworzenie bety . Wiec 7 dpo nie ma prawa się nic pokazać , chyba ze owulacja się przesunęła . Jest zdecydowanie za wcześnie na test . A jak Ty tam widzisz cos różowego to najlepiej idź na bete . Powodzenia :)
 
Witam kochaniutkie wczoraj wykonałam testy ciążowe i widac na nich cień cienia drugiej kreski , już nie wiem czy ja sobie coś uroiłam czy popadam w paranoję. Czy wy też tam coś widzicie ???🙂
Dodam że jestem po 2 poronieniach i jednej ciąży nie do noszonej zatrzymanie akcji serduszka w 5 mies staramy się z mężem o to nasze szczęście (fasolkę)bardzo byśmy chcieli
Jestem 7dni po owulacji a do okresu mam jeszcze trochę czasu bo aż 9-10dni
Cykle mam 28-30dniowe
Cos prześwituje. Jesli owulacja wystapila szybciej to może jutro bedzie ju zlepiej widac jeśli faktycznie to Ciąża. Trzymam kciuki i wspolczuje straty kochana
 
Dziękuję bardzo oj jak ja bym chciała żeby była ta kreska mocniejsza 🙂 może coś się wykluje dziękuję za słowa otuchy 🙂
 
reklama
Dziewczyny, do okresu jeszcze 5 dni ale nie mogłam wytrzymać i zrobiłam test, chyba jakiś cień cienia widać ale już sama nie wiem...
Zrobiłam też test owulacyjny bo czytałam że może wcześniej wykryć ciążę niz test ciążowy i też jest pozytywny.
W czerwcu miałam ciążę biochemiczną.
 

Załączniki

  • IMG_20210831_074552.jpg
    IMG_20210831_074552.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 3 010
Do góry