reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cien cienia

Tak, ja tez polecam na betę. Mnie raz ten test zrobił w konia... ale trzymam kciuki żeby u Ciebie ciemniala ❤️
Kochana mam głęboką nadzieję, bo miesiączki mam jak w zegarku. Przez ostatnie 3 lata miałam 3 razy opóźnione, ale wtedy nie widziałam żadnego cienia. Ostanie miesiące nawet testów nie robiłam, bo nie miałam na to psychcznej siły. Dzisiaj ledwo co się przemogłam,
 
reklama
Witam, dołączam się do tematu :) powiedzcie mi czy widać tu chociaż cien cienia czy znow zwariowalam i mam omamy 😁
Staramy sie juz 3 lata o dzidziusia i bardzo bym chciała aby w koncu sie udalo
IMG_20210630_191933.jpg
 
Witam, dołączam się do tematu :) powiedzcie mi czy widać tu chociaż cien cienia czy znow zwariowalam i mam omamy 😁
Staramy sie juz 3 lata o dzidziusia i bardzo bym chciała aby w koncu sie udalo Zobacz załącznik 1289230
Nic tu niestety nie ma. Ten test wygląda jakbyś zrobiła go godzinę temu, nie odczytuje się wyniku po 5minutach.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Wg mnie Negatywny. To co widać to zarys fabrycznej.

Ale to wiadomo, zdjęcie. Jak podejrzewasz ciążę to powtórz test za kilka dni lub idź na betę.
 
reklama
Witam, dołączam się do tematu :) powiedzcie mi czy widać tu chociaż cien cienia czy znow zwariowalam i mam omamy 😁
Staramy sie juz 3 lata o dzidziusia i bardzo bym chciała aby w koncu sie udalo Zobacz załącznik 1289230
To jest zarys fabrycznej ,niestety jest negatywny. Byłaś u lekarza ? Robiłaś badania ?? Monitoring owulacji ? 3 lata to dlugo
 
Do góry