reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cien cienia

reklama
Witajcie kochane! :)

19dnia cyklu test owulacyjny pokazał mi pozytywny wynik śluz rozciągliwy, ból jajników, 17 i 16 dnia cyklu był stosunek z partnerem. MOJE PYTANIE BRZMI. Czy dwa dni przed pozytywnym testem owulacyjnym stosunek w 17 dniu cyklu, mógł okazać się szczęśliwy?
Miesiączki mam zazwyczaj między 26-34 dni.
Chciałabym wiedzieć czy jednak to możliwe,
Proszę was o odpowiedź! :)
 
Witajcie kochane! :)

19dnia cyklu test owulacyjny pokazał mi pozytywny wynik śluz rozciągliwy, ból jajników, 17 i 16 dnia cyklu był stosunek z partnerem. MOJE PYTANIE BRZMI. Czy dwa dni przed pozytywnym testem owulacyjnym stosunek w 17 dniu cyklu, mógł okazać się szczęśliwy?
Miesiączki mam zazwyczaj między 26-34 dni.
Chciałabym wiedzieć czy jednak to możliwe,
Proszę was o odpowiedź! :)
Styczeń cykl trwał 27 dni
Luty 36 dni.
12marca dostałam miesiączkę, już jest 25dzien cyklu, i czekam z niecierpliwością by zrobić test, okres powinnam dostać planowo 12kwietnia czyli 32dzien cyklu
 
Cześć dziewczyny, staramy się bezskutecznie od 3 lat. Jestem dzisiaj 1 dzień po spodziewanym terminie miesiączki, której jeszcze nie dostałam. Co sądzicie o cieniu cienia na teście? Boję się cieszyć. Z góry dziękuję
 

Załączniki

  • 20210607_080759.jpg
    20210607_080759.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 144
Cześć dziewczyny, staramy się bezskutecznie od 3 lat. Jestem dzisiaj 1 dzień po spodziewanym terminie miesiączki, której jeszcze nie dostałam. Co sądzicie o cieniu cienia na teście? Boję się cieszyć. Z góry dziękuję
Jest kreseczka, życzę Ci z całego serca aby wszystko zmierzało w dobra stronę :)
 
reklama
Do góry