reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cieńkie endometrium

Gaj2976

Początkująca w BB
Dołączył(a)
28 Wrzesień 2021
Postów
20
Hej! Czy zaszłyście w ciążę przy cieńkim endo? Moje świeżo po owulacji miało 6mm.. jest szansa na zagnieżdżenie się zarodka?
 
reklama
U mnie 2 dni przed owulacja miało 5 mm i udało się ;)
A jeśli u was się nie uda to polecam poszukać na forum czym warto się posiłkować, by endometrium wzrosło. U mnie akurat najlepiej sprawdziły się migdały i czerwone wino ;)
 
Oczywiście, szanse są zawsze

U mnie 2 dni przed owulacja miało 5 mm i udało się ;)
A jeśli u was się nie uda to polecam poszukać na forum czym warto się posiłkować, by endometrium wzrosło. U mnie akurat najlepiej sprawdziły się migdały i czerwone wino ;)
Ahhh już mam cała listę zapisana co tu można w tym kierunku zrobić 😅 więc jeśli się nie uda w tym cyklu to zaczynam działać 😊 dziękuję za odp, cieszę się, że się wszystko udało 😊
 
Ahhh już mam cała listę zapisana co tu można w tym kierunku zrobić 😅 więc jeśli się nie uda w tym cyklu to zaczynam działać 😊 dziękuję za odp, cieszę się, że się wszystko udało 😊
Myśle ze warto zapytać o to lekarza. Jakoś ciężko mi uwierzyć ze wino działa takie cuda. Endo to głównie hormony. Można podrasować dietą ale No nie sadze ze główne to działa.
 
Myśle ze warto zapytać o to lekarza. Jakoś ciężko mi uwierzyć ze wino działa takie cuda. Endo to głównie hormony. Można podrasować dietą ale No nie sadze ze główne to działa.
Miałam monitorowany cykl kilka miesięcy, więc widziałam jaki wpływ mają tylko tabletki na endometrium. Za pierwszym razem tylko migdały i wino i pomogło. Za drugim razem były jeszcze suszone morele, korzeń maca i ananas :)
 
Myśle ze warto zapytać o to lekarza. Jakoś ciężko mi uwierzyć ze wino działa takie cuda. Endo to głównie hormony. Można podrasować dietą ale No nie sadze ze główne to działa.
A i mój lekarz bardzo sceptycznie do takiego 'suplementowania' podchodził. Sam stwierdził za pierwszym razem, że raczej szans nie ma przy takim endometrium, więc był równie zaskoczony jak ja, że się udało ;)
 
Ja miałam między 7 a 9 mm gdy już dowiedziałam się o ciąży i byłam na usg w 4t+4d.
Wtedy lekarz powiedział, że macica nie widać by przygotowywała się do ciąży (potwierdzonej testem pozytywnym i dwukrotną beta HcG) Obecnie leci 20tc :)
 
reklama
Do góry