reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Hejka!

Mnie dziś bolą cyce, znowu lekkie nawały pokarmu, ech
W nocy miła stan podgorączkowy, wzięłam paracetamol, boli mnie szczególnie lewa pierś.
 
reklama
witam
No i bylam u polskiego gina i okazalo sie z jednak nasza Maja jest odwrocona glowka do kanalu i w kanale a tych wod wcale nie jest tak duzo jakby sie wydawalo. Smialismy sie ze ten co robil scan w szpitalu nie odroznia glowki od dupki:-D. Ale to jest nad czym zaplakac jak ci angole nie umieja zrobic scanu:wściekła/y:.
Dziekuje wam wszystkim za slowa otuchy i wsparcie, jestescie naprawde wspaniale a zawsze gdy ktos inny powie cos milego to podnosi na duchu. Teraz tylko czekam na pierwsze oznaki porodu i jade do szpitala, wiem ze wszystko bedzie dobrze.
Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
Witajcie moje kofane emigrantki)))

Bernadetka ciesze sie bardzo ze juz sie nie zamartwiasz
:-)
Angole norma..moja mama musiala sie przeniesc do innej przychodni bo zmienili ulice zamieszkania i od lipca nie widziala lekarza a jest diabetyczka...(((
Wiesmaki szkoda slow a jak siostrzenica byla chora to ja przyjeli w przychodni ale rozmawiala z lekarzem przez telefon...buraki

Hm...

lasunie strasznie mi sie suszy skora((( mam oliwke ale czy ja wiemczy pomaga...
jaki jest najlepszy kremik czy mleczko bo to nie tylko buzka ale cale cialko(((


Aaaaaaa

moze ktoras wie ...jak robic oplaty z angli do polski?
Np musze zaplacic za mieszkanko w polsce....
Moze wiecie jaki bank a moze ktoras tez ma mieszkanko w polsce za ktore placi?

Buziaki slodziki))))
 
Dziekuje MEDINO ))))

a wlasnie juz kiedys pytalam....

Czy ktoras z was miala badanko krwi na syndrom downa???
Czy to prawda ze wbija mi igielke w brzunio i pobiora krewke z dzidzi?
Czy BZDURA???
Mam te badanko we wtoreczek...
 
czesc fasolka
ja jestem w 16tyg i przy pierwszym usg proponuja ci dodatkowo pobranie krwi do badania na syndrom downa - nie jest to pewne badanie tylko prognoza w stosunku do twojego wieku, stanu zdrowia itd
jezeli wyjdzie im wysokie prawdopodobienstwo (podaja procentowo), to proponuja nastepne badanie (nie pamietam jak sie nazywa), ktore polega na pobraniu z kregoslupa twojej dzidzi plynu do badania - pamietaj tylko ze to jest ryzyko utraty plodu - ja stwierdzilam ze to za duze ryzyko i go nie zrobilam
mysl pozytywnie - twoje malenstwo bedzie zdrowiutkie jak rybka:-)

a na sucha skore dostalam body butter z body shop - fajnie nawilza i pieknie pachnie:tak:
przelewy robie przez LCC prosto na konto, niestety przeba sie pofatygowac osobicie
 
Ostatnia edycja:
witajcie, chciałam sie do was przyłączyc bo na ogólnym jakoś cicho a tu po przeczytaniu wielu postów tak swojsko jakoś.Jestem w UK już dwa latka a teraz nowe doświadczenie angielskie czyli ciąża (na szczęście nie pierwsza moja ) pierwsza tutaj i uczucia mieszane.Pozdrawiam emigrantki mamuśki:-)
 
reklama
czesc dziewczynki
nie zagladalam do was ale wlasnie nadrobilam;-)mialam wizyte rodzicow i dwa kursy na lotnisko z powodu tych sniegow, odwolane loty, przebukowywanie biletow, szok:wściekła/y:w koncu wylecieli szczesliwie do Polski po dwoch dniach...
jakby problemow bylo malo wlasnie stracilam prace z dnia na dzien:-(myslalam ze ten caly kryzys mnie jakos obejdzie
pracowalam tam dopiero 4m-ce i zostalam na lodzie, nie bardzo wiem czy mi sie cos nalezy? moze jakies porady?
co do zasmarkanych ciezarowek to polecam syrop z cebuli z miodem, GP kaze wziac cudowny angielski lek na wszystko: paracetamol:-D
dzisiaj slyszalam serduszko po raz pierwszy:-):-):-) niesamowite
nie moge sie doczekac drugiego usg:-) strasznie chce wiedziec co bedzie
pozdrawiam cieplo mamusie
asinka i bernadeta trzymam kciuki za szczesliwe i szybkie rozwiazanie
Melka79 jezeli chcesz otrzymywac jakiekolwiek zasilki to musisz pracowac przynajmniej 26 tygodni w ostanich 66 tygodniach, wiec jezeli pracowalas tylko 4 m-ce to masz okolo 12 tyg pracy. Najlepszym rowiazaniem dla ciebie bedzie zalozenie fikcyjnej dzialalnosci gospod, czyli self-employed, dzialanosc mozesz zalozyc do 3 miesiecy wstecz i mozna to zrobic przez telefon, czyli od dnia kiedy cie zwolnili zaloz sobie self-empl najlepiej cleaning services i nikt nie bedzie cie mogl sprawdzic, musisz tylko wykazywac £30 na tydzien i bedzie ci sie nalezal zasilek maciezynski, oraz wszystkie Taxy. Jezeli masz jeszcze jakies pytania to pisz chetnie ci odpowiem.
 
Do góry