reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Aleksiel duże dziecko fakt. Ja też miałam do wybór datę mnirj więcej i teraz przy trzecim wybiorę i dla mnie to tak samo dziwne się wydaje ze jak po odbiór się zglosze. Na pare miesięcy przed juz wiedzieć.
 
Cześć dziewczyny,
Ja po wizycie Leos ma juz 3.800.... dalej glowa u gory wiec uwaga cesarka ustalona na 18.10!!! Mieliśmy jeszcze do wyboru 24 ale to 3 dni przed moim terminem i balam sie ze skoro on taki duzy to moze kombinowac wczesniejsza ucieczkę. Jestem strasznie podekscytowana tym bardziej ze ja tez urodzilam sie 18 tyle ze stycznia :)dziwne to uczucie moc wybrac termin urodzin wlasnego dziecka. Teraz czekamy i odliczamy...15 :-D:-D:-D
Super :-D, ale duzy chlopak, ciekawe czy waga sie sprawdzi. Bo z usg niby +/- 500g. Mojej siosty mial miec ponad 4kg a mial 3600. Moj syn mial miec 3kg a mial 3700 ;-).
No to odliczamy :-D. 16 pazdziernika moja znajoma tez idzie na wywolanie z blizniakami :tak:.
 
Nie do konca wierze w te wago podawane przez lekarza ale to tylko dlatego, ze- moja siostra wzrostu 165cm miala podane, ze dziecko tydzien przed porodem ma 3600.
Po narodzinach jedna z lekarek, a bylo ich pozniej chyba 4 skomentowala, ze jak taka kruszynka mogla urodzic takiego kolosa. Podczas porodu maly sie zablokowal w kanale rodnym, moja siostra zemdlala kilka razy i jak juz urodzila naturalnie to okazalo sie, ze maly ma 4,5kg i omal nie zeszli z tego swiata oboje:/
 
niestety tą wagę podawaną przez nich trzeba brać z przymróżeniem oka, jakiś poślizg zawsze może być, że będzie mniej lub więcej :tak: co nie zmienia faktu Aleks że Leo to duży chłopiec :tak: nie jestem pewna czy w ogóle ponosicie ubranka na rozmiar newborn :-p raczej od razu wskoczy w 0-3 ;-) ale to musi być uczucie że wiecie kiedy się zgłosić do szpital i kiedy będzie ten dzień :-) ja tu siedze jak na bombie :-p

u mnie spoko, jakieś skurczybyki się odzywają i chyba pora pakować torbe do szpitala ;-)

towicz co do koszuli ja miałam swoją z primarka do porodu która poszła do kosza ;-)
wojniczanka napewno będziesz wiedziała że to już to, ale tak organizm zacznie się wypróżniać (kupka za kupką albo biegunka), czop może zacząć odchodzić, a jak się zaczną regularne skurcze to nie da się tego z niczym pomylić :tak: najpierw co 15 minut i dosyć długi - bolesne, ale mogą być też od razu szybsze. Ja teraz mam np dwa na godz i potem za dwie godziny jeszcze jednego.. trwające pół minuty, średnio bolesne, raczej takie denerwujące wprawiające w niepokój, to są przepowiadające. Wiesz każda kobietka też jest inna i inaczej to wszystko odczuwa.

Co do szczepionek, indywiudalna sprawa, ale ja się nie zgodziłam na żadne szczepienia :tak: w szepionki na grype nie wierze.
 
Ja tez myslalam ze z 3,5 bedzie a mala sie urodzila 2650 i byl szok. A z synem odwrotnie maly brzuszek z usg ok 3kg a tu kolos 3700 a ja mam niecale 160 wrostu :).
Aleksiel dobrze ze CC bo urodzic SN takiego klopsika byloby ciezko.
 
Hej dziewczyny sorki ze się tak wcinam ale chcę rozreklamować swoją stronkę na fb I zaprosić was do polubienia wtedy będziecie widziały nowości jakie wklejam;-) wszystko szyję recznie a że niebawem święta BożegoNarodzenia to moze fajnie by było sprawić bliskim oryginalny prezencik;-) zapraszam kochane;-)) link poniżej...

https://www.facebook.com/pages/Hand-made-do-domu-i-dla-dzieci/654501181235326
 
reklama
Do góry