reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Wojniczanka nic sie nie martw napewno rozpoznasz :tak:.
U nas pogoda do du...., pada deszcz, szaro i wieje, a zaraz trzeba do szkoly leciec.
Milego dnia Wam zycze
Aleksiel, Towicz, agatakat gdzie sie podziewacie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Panie.

Czy któras przyszls mamusia od 26 do 38 tyg ciąży miala robioną szczepionke na krztusiec? I na grype?

Bylam wczoraj u poloznej. I mi mówila o tych szczepionkach. Z malym jest wszystko w porzadku, jest zdrowy i silny.

Szczepionke na krztusiec wezme, tylko powiedzcie mi gdzie to sie idzie. Do swojego lekarza w GP?

A ta szczepionka na grype to na co?


Pozdrawiam

Z góry dziekuje za odpowiedz.
 
Witam Panie.

Czy któras przyszls mamusia od 26 do 38 tyg ciąży miala robioną szczepionke na krztusiec? I na grype?

Bylam wczoraj u poloznej. I mi mówila o tych szczepionkach. Z malym jest wszystko w porzadku, jest zdrowy i silny.

Szczepionke na krztusiec wezme, tylko powiedzcie mi gdzie to sie idzie. Do swojego lekarza w GP?

A ta szczepionka na grype to na co?


Pozdrawiam

Z góry dziekuje za odpowiedz.
Ja w ciazy sie nie chce szczepic, moja znajoma tez odmowila.
 
Hej dziewczyny :) tyle piszecie o tych szczepionkach, ze ciekawa jestem czy za tydzień moja położna mi coś takiego zaproponuje ... Już wiem ,ze bym sie nie zgodziła chodź w tym temacie jestem noga. Mam pytanko czy ze swoimi położnymi robiliście wspólnie taki plan porodu?? Zastanawia mnie jeszcze jedno moja znajoma dostała koszule do porodu w szpitalu i jestem ciekawa czy te które ja mam nie pójdą na stracenie po porodzie .
 
moja poprzednia nic nie robila za mna ale na 3? miesiace wczesniej zazadalam cc wiec moze dlatego, wiem ze z tylu bylo miejsce na wpianie czy sie chce zeby dziecko myli, czy kamienie piersia czy mm czy chce znieczulenie ale ja nic nie pislalam,
a co do koszuli to dobry pomysl ,masz ja na sam porod a potem mozesz sie przebrac w swoja, ja tak zrobilam , mialam ich a ptem wstalam umylam sie i moja koszula plus moj szlafrok, a tamte brudne oni wzieli:-D
 
Cześć dziewczyny,
Ja po wizycie Leos ma juz 3.800.... dalej glowa u gory wiec uwaga cesarka ustalona na 18.10!!! Mieliśmy jeszcze do wyboru 24 ale to 3 dni przed moim terminem i balam sie ze skoro on taki duzy to moze kombinowac wczesniejsza ucieczkę. Jestem strasznie podekscytowana tym bardziej ze ja tez urodzilam sie 18 tyle ze stycznia :)dziwne to uczucie moc wybrac termin urodzin wlasnego dziecka. Teraz czekamy i odliczamy...15 :-D:-D:-D
 
reklama
aleksiel jaki Leoś już duży ,faktycznie to ze macie wpływ na datę narodzin musi być ekscytujące :) moja mama jest z 18.10 znak zodiaku waga będzie Leon :-) Trzymam kciuki &&& 15dni zleci migusiem

Dzięki za odp z koszulą chociaż wiem,ze nie wtopilam z zakupem :)
 
Do góry