reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

wlasnie tez mnie zdziwilo u nas dopiero na 8 tyg jest peirwsza wizyta poloznej a co dopiero scan. ale i tak zrobia ci jeszcze na 12 tyg bo z tego wyliczaja date porodu .
 
reklama
Witam Was dziewczyny! nic wczoraj nie pisałam poniewaz wróciliśmy z mężem ze szpitala bardzo pózno i praktycznie z niczym ---mieliśmy zabukowaną wizyte na wczoraj okazało sie ze mendy z naszego GP podały w szpitalu nasz poprzedni stary adres gdzie nie mieszkamy juz ponad2,5roku i ze szpitala wysłali do nas list z zupełnie innym terminem wizyty który był na18pazdziernika oni na nas czekali ale my sie nie zgłosilismy --wczoraj połozna pyta czemu sie nie zgłosilismy na termin a my zdziwieni czemu nic do nas nie przyszło ---okazało sie ze list został wysłany na stary adres a wszystko przez te cholery :( Wkurzyliśmy się bardzo poniewaz połozna powiedziała ze dzisiaj jest ostatni dzień na zrobienie bardzo ważnego usg na syndrom downa bo pojutrze juz bedzie za pózno bo 14tydzień i moga zrobić jeszcze w 16 tygodniu ale tylko z krwi i ten pózniejszy juz nie jest tak dokładny --- Była tak miła ze załatwiła usg na dzisiaj chociaz mówiła ze wcisnęła nas na koniec i bedziemy bardzo długo czekac . Wczoraj pobrano mi tylko krew + badanie moczu oraz prawie2godzinny wywiad . Ale sie rozpisałam :tak: Pozdrawiam Was i zyczę miłego dnia
 
tak szybko??? u nas zimno ale slonecznie
anetaka nie martw sie mi brakowalo 3 dni i nawet z krwi by nie mozna bylo zrobic testu,ale sie udalo. potem polowkowy scan byl i juz czekamy na koniec grudnia bo mam za nisko dziecko ale ja jestem dobrej mysli
 
towicz śnieg :-)?? a skąd Ty dokładnie jesteś?

3 dzień po terminie.. siedze jak na bombie i czekam kiedy wybuchnie..

mam jakieś bóle co jakiś czas ale nic ciekawego. Niech ktoś coś powie temu dziecku żeby wyłaził już :-p
 
Wow snieg:-) sle super:-)

Ja dzis poszlam na spacer do parku bo ladna pogoda, a moj maly Alienik tak zaczal mnie kopac w pecherz, ze sie smialam do siebie. Na szczescie bylam w toalecie przed wyjsciem ale by bylo jakbym sie posikala w parku hehehehhehe
Agatkat trzymam kciuki i nie moge sie doczekac az juz bedziesz po:) Trzymaj sie kochana :-):-)
 
Snieg, super u nas zimno ale sloneczko swieci. My w domu bo mlody chory, mala tez zaczyna nosem ciagnac :/.....
Agatakat no juz mogloby sie cos zaczac :), czekam z niecierpliwoscia :)
 
Hej, dobiega końca urlop w pl, w ndz wracamy. Jak te 3tyg szybko minęły. Weźcie nie straszcie śniegiem! Tutaj dziś piękne słońce i ponad 10`

Zaczynam prawie 7mc.. strach się bać :) Wsio u nas ok, maleńka rośnie, zdrowa, jakeś torbiele pl gin zauważyła na główce ale mówiłą że większość się wchłania i mam to kontrolować. Szyjka i łożysko ok. No i że dziewczynka to nowości mi nie powiedziała, mąż niepocieszony hehe. Mam zgagę i doszły bóle dziąseł i właśnie tamuje krwotok z nosa.

Agata && za szybką akcję
 
reklama
image.jpg
Ja was nie straszę sama byłam zaskoczona trąbili o tym w BBC ale niewierzylam :)
ja dzis po wizycie u położnej wszystko ok jedynie w piątek mam wizytę u anestezjologa z racji moich dużych gabarytów zbadają czy bedą mi mogli bez problemu podać epidural. Dzis analizowalysmy plan porodu i następna wizyta za 2 tyg. Śmiała sie ze jak młody wyjdzie wcześniej to najwyżej spotkamy sie u mnie a nie w przychodni :-D
agatakat ja mieszkam w Szkocji miasto Aberdeen :cool2:
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 87
Do góry