reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Anetaka super, ze wizyta sie udala i wszystko wporzadku:-) jak masz kwas foliowy to mozesz zuzyc do konca to nic nie zaszkodzi, a szkoda wyzucac. Wiekszosc z nas brala zestawy witamin dla ciezarnych. Ale jesli polozna ci mowila o jakiej witaminie to moze ci brakuje, nie mam pojecia
 
To nasza dzidzia jak miala 6 tyg i 5 dni a na drugim zdjeciu 13tyg i 4 dni - w brzydkiej pozycji :) IMG_2304.jpgIMG_2529.jpg
 

Załączniki

  • IMG_2304.jpg
    IMG_2304.jpg
    23,2 KB · Wyświetleń: 60
  • IMG_2529.jpg
    IMG_2529.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 57
dziekuję - dziewczyny :happy2: to jest nasza pierwsza wyczekiwana od prawie 6lat dzidzia ---wiec ja tez nie chodziłam jeszcze nigdy ---a w niedziele w szpitalu własnie połozna pytała czy bedę chodzić ---ja odpowiedziałam ze raczej nie
 
Anetaka to zalezy od osoby, czasami kobiety bardzo chwala sobie takie szkoly, ale akurat to nie dla mnie :), przy trzecim dziecku to juz chyba mam wystarczaja wiedze ;)
 
Ja nie znam nikogo osobiscie, kto chodzil. a z tego co czytalam to opinie sa podzielone bo wszystko zalezy od szkoly i programu. Ciekawi mnie jak to wyglada, a ze siedze w domu to moge sie przejsc na takie zajecia.
Mamcia przy trojce dzieciaczkow to napewno masz niezle doswiadczenie:-)
 
reklama
Cześć dziewczyny ---- napiszcie proszę czy którą z Was bolał brzuch na poczatku ciaży tak jak przed okresem i piersi ---i jak długo -----mnie od samego poczatku boli brzuch prawie codziennie i piersi tez ---- dzisiaj kupiłam witamine D 10uq tak jak zalecała połozna biorę jeszcze kwas foliowy chociaz mówiła zeby juz odstawica zadnych innych witamin dla kobiet w ciaży nie biore bo niema wyników krwi i niewiem jakich witamin mi brakuje a sama tez nie chce brac bez konsultacji z lekarzem lub połozną Pozdrawiam Was :-)
 
Do góry