reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Czesc dziewczyny! Chciałabym się do was przyłączyć i poopowiadac moje przejścia;) dzisiaj byłam na drugim Scanie -21 tydzień- no i wszystko jest w jak najlepsZym porZądku ale moja fasolinka nie pokazała co ma między nóżkami. Najgorsze to że ten który robił mi scan był bardzo nie miły i nie delikatny :( i co się na koniec okazało ze to Polak. Byłam bardzo zawiedziona i do tego gdy w trakcie scanu poprosiłam o zdjęcie dIdzi to powiedział że powinnam to zgłosić przed badaniem. Koszmar! Normalnie po wyjściu aż się poplakalam. Jak można tak kogoś traktować! Nawet nie przyszło mi do głowy aby złożyć skargę na niego....ohhhh najgorsze to że nie mam zdjęcia mojego pajaczka :((( ok to tyle jak na pierwszy raz:) pozdrawiam
 
reklama
sylwunia nie martw sie , te zdjecia to takie byle jakie daja ostatnio u nas tez maszyna do placenia byla popsuta. ale ja bym na twoim mijescu zglosila to jak nie osobiscie to pisemnie masz na skanie jego imie i nazwisko
 
Witam nawa mame. Az przykro ze mialas taki scan i to jeszcze w dodatku polak, szok!!!! Nie martw sie, ja bym zlozyla na niego skarge.
Bo do bolu brzucha i piersi to mnie brzuch bolal tez na poczatku a piersi bola do teraz ;), takie uroki ciazy....pozdrawiam przyszle mamusie
 
Tak chyba zrobię! uwiezcie po tym skanie nie myślałam żeby iść na skargę tylko żeby odjechac z tego szpitala jak najszybciej :(:( następnym razem będzie lepiej :):)
 
Witam nowa mame:-) Współczuje tak nieprzyjemnego doświadczenia na usg:/ powinno byc cudowne, a ten pajac wszystko zepsuł:baffled:

Anetaka mnie bolal brzuch jak na miesiaczke, a piersi strasznie rwaly. Martwilam sie, ze cos jest nie tak, a jeszcze zaczelam plamic troszeczke. Pojechalam na prywatna wizyte i okazalo sie, ze brzuch boli bo zaplodnone jajeczko musi sie dobrze zagniezdzic, a piersi rosną wiec sa bardzo bolesne. Ogolnie u mnie trwalo to jakies kilka tygodni:baffled:
 
reklama
10 dni po terminie :( nikomu nie zycze tego! wiecie jak jest ciezko w ostatnich tygodniach a ja chodze w ciazy extra drugi tydzien ; (((((((

jestem po dwoch masazach, 3-4cm rozwarcia, skurczy brak. Wywolanie przez oxy mam w czwartek.. wiec wtedy ostatecznie urodze.... juz sie nawet nie ludze ze wczesniej cos sie uda.
 
Do góry