reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Koona dawaj na kawałek to nie grZech teraz

Oj kawałeczek zniknąłby w 5 sekund :):-D

A wczoraj mi się nagle zachciało naleśnika z nutellą i bananami a na to lody... Miałam 30 min przerwy w pracy i weź tu znajdź szybko miejsce gdzie takie słodkości mi zaserwują :szok: A ochotę miałam, że o matko! Udało się we włoskiej lodziarni niedaleko mojej pracy! :tak: Tylko banany już im się skończyły, ale za to porządna gałka pysznych lodów o smaku orzechów laskowych :zawstydzona/y: Mmmmm
Wczoraj był dzień mojego pierwszego kopniaka więc świętowałam! :-)
 
po 9,5godzinnym porodzie udalo mi sie urodzic Olka, parlam ponad 3 godz ale maly sie zablokowal w kanale rodnym ( 4,06kg chlop :szok:) i musieli uzyc proznociag :/ na szczescie wszystko poszlo na 2 skurcze. nikt sie nie spodziewal, ze on bedzie taki duzy bo brzuch mialam maly. DSC_0037.jpgbuziaki dla ciotek
 

Załączniki

  • DSC_0037.jpg
    DSC_0037.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 57
po 9,5godzinnym porodzie udalo mi sie urodzic Olka, parlam ponad 3 godz ale maly sie zablokowal w kanale rodnym ( 4,06kg chlop :szok:) i musieli uzyc proznociag :/ na szczescie wszystko poszlo na 2 skurcze. nikt sie nie spodziewal, ze on bedzie taki duzy bo brzuch mialam maly.Zobacz załącznik 612095buziaki dla ciotek
Gratulacje dla dzielnej mamy!!
 
karolina, gratulacje! piekny synek :)

u nas Amanda skonczyla dzisiaj antybiotyk. W sobote bylismy z R w szpitalu bo byla krew I sluz w kupce, czekamy na wyniki. Podejrzewamy alergie na krowie mleko. No cos moze z przyjsciem wiosny te chorobska sie skoncza :) juz myle sie w zeznaniach co ktoremu bylo kiedy serio :) Amanda siedzi w domu ten tydzien bo boje sie ja puscic do przedszkola zeby znowu czegos nie przyniosla :) kupilysmy dzisiaj zapas ciastoliny I jakos przetrwamy ten tydzien ;)
 
reklama
Karolinka super przyjmij gratulacje :) Kolejny chłopak jak malowany :-p

U nas jest masakra jednym słowem . Wlasnie pisze do was ze szpitala gdzie spędziłam pierwszą noc z Maxem i mam nadzieje,ze oststnią. Młody na dzień dzisiejszy wazy mniej niż sie urodził . Od urodzenia jego waga fiksuje na początku to jest normalne ale 2dni temu skończył 2miesiace i wazy 4.100 a maxymalnie ważył mi 4.700 . Ma cały czas biegunki meczy sie strasznie stwierdzam ,ze moja health wizytorka dała dupy po całości . Zwodzila mnie ze wszystko bedzie ok co dwa dni kazała przychodzić na ważenie po czym GP powiedziała we wtorek żebym czekała na list ze szpitala. Wczoraj juz była tak bezsilna ze pojechaliśmy na pogotowie a oni do mnie ze to nie jest nagły przypadek :/ płakać mi sie chciało jak to usłyszałam . Jednak nas przyjęli po czym Max zasral cały gabinet bo jego biegunki są explodujace i nas przenieśli na dziecięcy oddział byłam dumna z syna ze im pokazał ze to nie przelewki ! Na ta chwile dalej nic nie wiem - ja twierdze ze to nie tolerancja na laktozę lub alergia bo ma dziwne czerwone plamy na ciele oni ze moze wirus,bakteria lub inne dziadostwo moze za pare godzin chociaż sie dowiem wyników z krwi bo póki co nic mi nie są w stanie powiedzieć tylko ze szukają przyczyny...
 
Do góry