reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Mamunia2 ja mam porownanie mialam dwa cc jedno w Polsce ponad 4 lata temu a drugie w Angli prawie 8 miesiecy temu a wiec w Polsce pozwolili mi wstac po 12 godz na krutki spacerek a ze byl to wieczor wiec kolejne 12 spedzilam w lozku Ole dali mi po 24 godz i byla juz caly czas przy mnie a wyszlam po 7 dniach ale wsumie tylko dlatego ze Ola miala zoltaczke i ja naswietlali a tutaj wygladalo to tak ze po 24 godz moglam wstac Olivka caly czas byla przy mnie pielegniarki przychodzily na kazde wezwanie a wyszlam dokladnie po 2 dobach w piatek rano mialam cc a w niedziele o 12 w poludnie bylam w domku :-)
A co do roztepow w pierwszej ciazy smarowalam sie oliwka dla dzieci i nie mialam roztepow a w drugiej ciazy zwyklym balsamem nivea i tez nie mam roztepow

Buziaki milego weekendu
 
reklama

A mozecie mi dziewczyny cos dobrego poradzic na rozstepy?Slyszalam ze lepiej zaczac smarowac zanim sie zaczna pojawiac.Moze byc cos polskiego bo niedlugo lece do Polski to moge sobie tam kupic:-)
Pozdrawiam


kamilalopez ja od kad dowiedzialam sie ze jestem w ciazy to sie smarowalam kremami na rozstepy Vichy i Palmersem (kupilam w bootsie) na zmiane 2 x dziennie oraz jeszcze olivka, tak strasznie chcialam zapobiec rozstepa.... nie stety nie udalo sie :no: brzuszek mam popekany co dopiero wyszlo na jaw pare dni po porodzie (teraz juz troche znikly bo smaruje sie dalej kramami na rozstepy) a piersi to mam tak tragiczne ze wygladaja jakby byly pociete :no:
nie chce cie staraszyc ale tak naprawde to wszystko zlezy od twojej skory,
a przedewszystkim jest to choroba naszego pokolenia bo nigdy nie widzialam ani rozstepow ani celulitu a mojej mamy, babci czy cioci.... a my no coz... musimy jaos z tym walczyc;-)

dzis odebralam klucze od mieszkania :-) i zaczelismy juz powoli cos robic w czwartek przyjezdza mij tato i wszystko nam porobi, to specjalista od remontow i zlota raczka w jednym :-)
 
Witaski!
My dziś lecimy do Polski, lot mamy dopiero popołudniu.
Karolek pierwszy raz jedzie do swojej ojczyzny. Jedziemy na 3 tygodnie.
Pozdrawiam Was goraco.
Bye.jpg
 
Kamila - ja też cudowałam z kremami, oliwą z oliwek - smarowałam się codziennie po kilka razy i niestety miesiąc temu brzuch i tak zaczął mi się pokrywać czerwonymi kreseczkami :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Taka już skóra beznadziejna :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Jedyny ratunek teraz to je wybielić, więc dalej się smaruję, a potem pozostaje laser, który i tak nie zlikwiduje tego dziadostwa w zupełności, a jest cholernie drogi .... :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Pytanie - nie wiecie czy dają tu coś po porodzie na zmniejszenie bólu rany? :confused: Pytam bo zapewne nie będę miała takiego szczęścia jak Melka i coś mi tam na pewno się porobi :crazy:

A w ogóle to :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Mam dość brzucha :confused2:
 
Czesc :-)
Ja tylko na chwilunie, chcialam zyczyc Tobie medio udanego wypoczynku w Pl ( pogoda podobno superowa! ) i szczesliwej lekkiej podrozy!:-) I zaraz do nas wracaj! :-)
 
Kamilalopez ja stosowalam krem Palmers przeciw rozstepom, dodatkowo codziennie sasowalam brzuch szorstkimi specjalnymi rekawicami by pobudzic krazenie. Wazne tez jest by pic duuuuzo wody, wowczas nawilzasz skore. Ale i tak dopiero po ciazy pojawily mi sie 4 malutkie rozstepy...miesiac po!!!

Medio udanych wakacji zyczymy z Alusiem:)

Lucin@
ja takze mialam dosc brzucha, do tego stopnia, ze w 40tc sciany w livingu malowalam. Dasz rade kochana!!!
 
Kamilalopez ja stosowalam krem Palmers przeciw rozstepom, dodatkowo codziennie sasowalam brzuch szorstkimi specjalnymi rekawicami by pobudzic krazenie. Wazne tez jest by pic duuuuzo wody, wowczas nawilzasz skore. Ale i tak dopiero po ciazy pojawily mi sie 4 malutkie rozstepy...miesiac po!!!

Medio udanych wakacji zyczymy z Alusiem:)

Lucin@
ja takze mialam dosc brzucha, do tego stopnia, ze w 40tc sciany w livingu malowalam. Dasz rade kochana!!!
 
reklama
Dziewczynki, moge mieć problem z dostępem do netu:sorry:, ale spróbuję choć raz się odezwać:tak:.
Olinda Tobie również życzę udanej podróży i wypoczynku w PL:):-)
 
Do góry