reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Witam wszystkie mamuski:-)
Makta
jak narazie moja sytuacja mieszkaniowa jest ustabilizowana:-)Wczoraj bylam na spotkaniu w councilu no i facet ponownie sie kontaktowal z landlordem i oczywiscie i tak nie odebral telefonu,napisal tez do nich kolejny list i dal mi kopie ale tym razem nie wyslal poczta tylko wyslal kogos zeby osobiscie dostarczyl do domu wiec napewno otrzymali bo kopie mi tak samo dostarczyl:-)W liscie mu napisal ze wczesniej wysylali list i informowali ze musi byc 2 miesieczne wypowiedzenie i ze w przyszly piatek ma przyjechac na spotkanie do nich na ktorym bede tez ja i moj partner:-)I nie sadze zeby teraz probowali tu przychodzic i sie awanturowac a tym bardziej w poniedzialek wyrzucic mnie z domu.Na szczescie w srode rano moje kochanie juz bedzie wiec bede calkiem spokojna.
Facet tez powiedzial ze na counsil house trzeba troszke poczekac i ze mamy sobie wynajac cos z 1 pokojem i na 100% dostaniemy housing benefit a jak sie dzidzia bedzie miala urodzic to automatycznie bedzie nam sie nalezec 2 pokojowy dom.

Czy wie ktoras z was dziewczyny jak counsil sprawdza ludzi?Chodzi mi glownie o to ze pytaja sie czy masz oszczednosci i narazie im nie powiedzialam ile mam bo powiedzialam ze sa na partnera koncie wiec jak on przyjedzie to sprawdzimy i powiemy i w sumie nie wiem czy nie lepiej teraz wyciagnac troche tych oszczednosci z konta zeby nie bylo ze nas stac na mieszkanie,przecierz nie oszczedzalismy zeby teraz za to mieszkanie wynajmnowac bo to sa pieniadze ktore odkladamy na kupno domu kiedys.
I nie wiem czy oni sprawdzaja tylko konta ktore im podasz czy maja prawo sprawdzic we wszystkich bankach czy masz konta i ile na nich jest?

Milego dnia wszystkim i smacznych sniadanek:-)
 
reklama
Witram dziewczyny!!
Kolejny piekny dzień. Pogoda prawie jak w Hiszpanii a nie w Szkocji :)
Średnio dzisiaj spałam więc zapewne większość czasu spędzę na wylegiwaniu sie w naszym małym ogródeczku.
Kamilalopez wszystko powoli się jakos układa...cała szczęście.
Junia to piękna parkę dzieciaczków bedziesz miała. Gratuluję i bardzo się cieszę...My tez za jakis czas planujemy kolejnego Maluszka i byłoby na prawde rewelacyjnie gdyby nastepnym razem był chłopak :)
Dobrego poranka kobitki kochane!
 
to super KAMILALOPEZ ze uklada sie wszystko z tym mieszkaniem i ze sobie tak swietnie radzisz:) oby tak dalej:) a Ty MAKTA tez bedziesz miala dziewczynke? jak dajecie na imie? i jak sie czujesz? bo ja narazie dobrze na szczescie:) super ze pogoda ladna-ciekawe tylko jak dlugo... a ten implant antylkoncepcyjny jest drogi? i na jak dlugo? 3miesiace? pozdrawiam was wszystkie piekne panie:) !!!
 
Junia21 za implant wogole nic nie placisz,jak wiadomo w Anglii antykoncepcja jest za darmo:-)Wydaje mi sie ze powinny byc rozne rodzaje implantow,moja kolezanka ma taki i mowila ze ma go na 3 lata,ale zawsze mozesz go w kazdej chwili wyciagnac.Nie znam plusow i minusow ale jeden wiem napewno-nie musisz pamietac codziennie o tej samej porze o wzieciu tabletki;-)
 
He he no tak Kamilalopez o tabletkach nie trzeba pamietać...ale lepiej sprawdźcie kobietki ile ten implant wpuszcza tych hormonów do krwiobiegu...bo teraz tabletki maja tak śladowe ilosci hormonów, ze moze lepiej pamietać o codziennym obowiązku ale trochę pooszczedzać wątrobę?? Sama jestem ciekawa wie pewnie poszukam jak to wyglada od medycznej strony...
Junia dziewucha mi się szykuje. Chociaż ostatnie połówkowe USG nie dalo 100% pewnosci...gdzies tam w srodku czuje te kobietke ale znając zycie i nauczona różnymi doswiadczeniami wiem, że jesli jej nie zobaczę to nie będę w 100% pewna...Negocjacje w sprawie imienia trwają. Narazie wszystko staneło na Julce i moze tak zostanie (bardzo bym chciala)...imie dla chlopczyka w razie W tez w trakcie wymyslania he he he a jak to u Was wyglada??
 

Czy wie ktoras z was dziewczyny jak counsil sprawdza ludzi?Chodzi mi glownie o to ze pytaja sie czy masz oszczednosci i narazie im nie powiedzialam ile mam bo powiedzialam ze sa na partnera koncie wiec jak on przyjedzie to sprawdzimy i powiemy i w sumie nie wiem czy nie lepiej teraz wyciagnac troche tych oszczednosci z konta zeby nie bylo ze nas stac na mieszkanie,przecierz nie oszczedzalismy zeby teraz za to mieszkanie wynajmnowac bo to sa pieniadze ktore odkladamy na kupno domu kiedys.
I nie wiem czy oni sprawdzaja tylko konta ktore im podasz czy maja prawo sprawdzic we wszystkich bankach czy masz konta i ile na nich jest?

kamilalopez , na aplikacji musialam podac ile mam kont i jakie sumy na nich sie znajduja, (my mamy po 3 konta) ale przedstawilam tylko po 1 naszym koncie bo z tamtych nie korzystamy i nie ma na nich rzadnych srodkow, a do tych kont ktore podalam musialam dac im 3 ostatnie wydruki z banku (bylam w o tyle dobrej sytuacji ze na kontach mamy tylko pieniazki na bierzace wydatki, oszczednosci nie trzymamy w banku od kad zaszlam w ciaze, bo wiedzialam ze jesli bede sie ubiegac o benefity to lepiej zeby tam nic nie bylo :-D) musialam tez zaniesc 5 ostatnich payslipow (placa nam tygodniowki) a i jeszcze pytali sie mnie czy mamy oszczednosci w kwocie £16 000 lub wiecej, ja mowilam ze nie mamy rzadnych oszczednosci, ale i tak przyznali nam tylko £30 housing beneit miesieczne bo za poprzedni rok mielismy zbyt duze dochody, wkurzajace to jest bo co ma do rzeczy jakie dochody mielismy rok temu... teraz mamy inne duzo mniejsze :baffled:
 
reklama
dzieki KAMILALOPEZ dla mnie moga i byc tabletki tyle zebym mogla je brac karmiac:) a MEKTA mi tutaj powiedzieli na usg ze na 99% dziewczynka a w pl ze na 100% jeszcze lekarz sie oburzyl po co tyle pytamy czy na pewno bo jak mowi ze dziewczynka to dziewczynka!! hehe a na imie damy SAMANTHA PATRYCJA. no i mam juz wszystko rozowe i cala rodz nastawiona na dziewczynke a ja z mezem najbardziej,wiec nie wiem co bybylo jakby chlopczyk... pozdrawiam cieplutko:)
 
Do góry