reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

Vanilka -nie ma za co ciesze sie ze moglam pomoc i zycze Ci tak wspanialej cesarki i atmosfery jak ja mialam. nie wiem czy dobrze pamietam ale Ty mialas juz 1 cc w PL tak? I jak je wspominasz ?
dzieki kochana bo troszke mam obawy ;/
pierwsza cc ktora mialam w pl wspominam ok gdyby tylko nie fakt ,ze dali mi wielka dawe znieczulenia i poszlo mi az na krtan ;/ nie moglam oddychac ,rak nie czulam ...i tak cala cc bylam po tlenem duszaca sie :(po cc opieka ok .
mowilam tutaj na konsultacji o tym znieczuleniu to tutaj ponoc znieczulaja tylko do piersi ?ale boje sie ,ze znowu zle znieczula i bede miala te jakies dusznosci ,brak mocy w rekach ;/ Jak bylo u Ciebie ?
 
reklama
cześć dziewczyny,
ja nadal w dwupaku:confused:
byłam u położnej i umówiłam się na ten masaż, ale pocieszyła mnie, że do tego czasu może urodzę....
wczoraj byłam na tak długim spacerze, że nogi mi do tyłka weszły, oczywiście mąż wykorzystany:-D i nic w nocy nawet coś tam się działo tzn. bóle ale przeszło
vanilka jak z tą szałwią zadziałać skutecznie?
pozdrawiam
 
DZIEWCZYNY KTORE MIALY CC W UK ...DAWALI WAM COS PRZECIWBOLOWEGO W KROPLOWKACH PRZEZ PIERWSZE GODZINY PO CC ?
BO JA NIE ZAPYTALAM NA KONSULTACJI I TAK SOBIE DUMAM CZY ONI CZASEM TUTAJ MI POPROSTU PARACETAMOLU NIE DADZA TYLKO ?
BEDE WDZIECZNA ZA INFO.

ja mialam tylko ten gaz;) i sobie wciagalam... :)
ale juz moj organizm go zaakceptowal i sie przyzwyczail, ze skurcze jak mialam co 1 minute to juz nie dawalam rady i im tak krzyczalam w szpitalu, ze mieli dosc!
w koncu sie spytali czy chce epidural... no i ja taka zdesperowana poprosilam o niego ;) i anestezjlog przyszla ;) a pozniej to juz z gorki bylo, bo tylko skurcze i bicie serduszka malej widzialam na monitorze :)

pamietaj, ze oni Ci tu pomoga...
lekarze mi mowili, ze mam OD RAZU! mowic jak mnie cos boli, bo nie lubia bolu ;) jak czlowieka boli i chca pomagac jak najbardziej...
na prawde pobyt w szpitalu i wszystkich lekarzy wspominam bardzo milo :)



A tak ogolnie witam sie z Wami brzuchatkami - i nie brzuchatkami ;)

jak tam u Was wszystkich??

u mnie OK, mala skonczy za 9 dni 3 miesiace ;)
szybko ten czas leci jak nie wiem :(

wczoraj bylam w kinie z chlopakiem, ktory jest pochodzenia niemieckiego ;)

ogolnie bardzo fajnie bylo... az tak , ze nie moglismy sie rozstac :)
a jest moim sasiadem praktycznie , bo w jednym domu mieszkamy, tylko w innych pokojach :)

ale on za miesiac wyjezdza do Niemiec :( raczej na stale...
powiedzial, ze moze wroci kiedys, ale nie wie jeszcze nic heh...

tak to wlasnie bywa, jak sie juz z kims "zakumplujesz" i sie przyzwyczaisz
to pozniej takie sytuacje , ze trzeba sie "pozegnac" ;/

przykre, ale prawdziwe , ehh...
 
Vanilka- to ladnie Cie zalatwili :szok: u mnie bylo odwrotnie poniewaz w Pl dali mi za malo znieczulenia i bardzo mnie bolala cala operacja czym za bardzo sie nie przejmowali i wogule nie sprawdzili przed operacja czy dobrze jestem znieczulona :no::wściekła/y::szok: a tutaj bardzo dokladnie sprawdzaja na poczatku poprosili mnie zebym sprobowala podniesc noge jak lekko ja unioslam to poczekalismy za jakis czas znowu podnosilam noge tym razem sie nie udalo ale nadal czekalismy nastepnie lekarz wzial koste lodu przylozyl mi do szyji i powiedzial ze bedzie mi prowadzil ta kostke od stopy w gore jak poczuje takie zimno jak na szyji to mam mu powiedziec i poczulam to zimno na granicy pasa wiec dalej poczekalismy jak powtorzyl ta czynnosc jeszcze raz i poczulam zimno pod piersiami to powiedzial ze zaraz mozemy zaczynac na sali operacyjnej o wszystkim mnie informowali co za chwile bede czula wiec na wszystko bylam przygotowana byla tak mila atmosfera ze po wszystkim powiedzialam do meza
ze tutaj moge byc krojona co rok oczywiscie maz powiedzial ze to da sie zrobic :-D zobaczysz ze roznica miedzy cc tutaj a w Pl jest ogromna oczywiscie na korzysc Angli mam nadzieje ze juz sie nie stresujesz i spokojnie bedziesz czekala na godz zero :tak::-) Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry.

Karis widocznie Twojej coreczce za dobrze w brzuchu i dlatego sie nie spieszy:-D

Kingusia czas szybko leci,nim sie obejrzysz masla bedzie do szkoly chodzic;-)

Olinda w koncu sie pokazalas:-)Co tam u was slychac??
Pozdrawiam
 
Kamilalopez - jestem jestem podczytuje Was ale zawsze tak jakos wychodzi ze albo nie mam kiedy napisac albo poprostu weny brak zreszta ten czas tak szybko leci ze :szok:
A u nas wszystko dobrze Olivia rosnie jak na drozdzach i wszedzie jej pelno ciezko czasem nadazyc za nia :tak::-D Ole zapisalismy na balet no i rosnie nam mala baletnica a co u WAs wiem ze borykasz sie z consilem i jak cos wiadomo kiedy dostaniecie mieszkanko no i jak tam Olivka ??? Rowniez pozdrawiam
 
Olinda ladniutkie fotki:-) Jak sie Oli balet podoba?
Co do nas to dalej jeszcze nie wiadomo-jak narazie mnie sprawdzaja i mam nadzieje ze nie potrwa to juz dlugo.Rozmawialam ostatnio z babka ktora zajmuje sie moja sprawa i przepraszala mnie ze tak dlugo to trwa tak ze mam nadzieje ze juz nie dlugo.

MAM PYTANIE DO MAMUSIEK ODNOSNIE KUPY:-)-chodzi o to,ze Olivka od 2go miesiaca robila tylko raz na dzien,a ostatnio zaczela po kazdym posilku i czasami nawet 2-3 razy,jest ona troche rzadsza niz zawsze.I robi tylko i wylacznie w dzien,po wieczornym kapaniu az do rana nie robi ani razu pomimo tego ze je 2 razy w nocy.Nie wiem czy powinnam z tym isc do lekarza??Czy to moze normalne??
 
Ostatnia edycja:
olinda no wlasnie tutaj mi sie podoba fakt ze wszystko tlumacza co i jak robia ..i lekarz mnie zapewniala ze przed cc anestozjolog mi wytlumaczy dokladnie jak znieczuli itd....
a w pl dusilam sie i co !!ONI do mnie zarcikiem gadaja ,a ja nawet slowa z siebie nie moglam wydusic ...
Ale masz sliczne pannice :)

karis powiem Ci ,ze jestes pierwsza osoba ktora znam u ktorej szalwia nie podzialala ..
zaparz sobie moooocna szalwie i wypij z pol szklany ..
 
reklama
Do góry