reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

reklama
Kamilalopez- tak Oli bardzo sie podoba balet od dluzszego czasu marzyla zeby sie uczyc baletu i ciesze sie ze moze spelnic to marzenie

Co do kupek nie wiem co Ci doradzic ale mysle ze jak nie ma jakis innych objawow jak twardy brzuszek czy jest jakas markotna to ja bym sie nie martwila 2-3 kupki dziennie to nie jest zle moja Olivka bardzo roznie robila i robi ale jesli nie daje Ci to spokoju to mozesz isc do lekarza choc pewnie powiedza Ci ze to normalne moje kolezance tak powiedzieli jak jej niespelna 3 miesieczna coreczka nie robila kupy przez 5 dni :szok: Buziaki dla Olivki i Ciebie i trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie sprawy z mieszkankiem :tak:

Karis - trzymamy kciuki za szybkie rozwiazanie choc moze juz tulisz malenstwo czego zycze :tak:
 
OLINDA,KAMILALOPEZ,MAMUNIA2 jak miło Was "widziec":tak::tak:
Boże kiedy ja tu byłam....
Nie mam czasu absolutnie na siedzenie na necie.
Jakie Wasze pociechy już duże.....:szok::szok::szok:
Odezwę się w poniedziałek,jutro lecę do Polski na wesele więc cały weekend mnie nie ma.
Pozdrawiam Was kobietki
 
Tajchi -:szok: cale wieki Cie nie bylo Kobietko koniecznie odezwij sie w poniedzialek a poki co wspanialej zabawy zycze i spokojnej podrozy napisz co u Was slychac jak Kacperek moze jakos foteczke wkleisz. Buziaki
 
witam wszystkie mamy
Chciałabym dołączyć do waszego grona,jestem po pierwszej wizycie z położną i mam potwierdzony 8.tydzień. To będzie moje trzecie dziecko ale pierwszy raz będę rodziła w Anglii. Po dwóch porodach mam strachu pełne majtki.........
 
Witam
Ja w koncu do Polski lece we wtorek,tylko na 5 dni ale lepsze to niz nic.Moi rodzice w koncu wnuczke zobacza,juz sie doczekac nie moga.
Poza tym moj D znow wyjezdza,tylko ze tym razem na 4,5 miesiaca.Jakos przezyjemy,ale zeby sie nie nudzic za bardzo to przywoze sobie siostre na miesiac conajmniej:-)
Jeszcze jedno-jak to mozliwe ze dziecko z butelki nie potrafi pic?W te upaly dawalam Olivce wode do picia w butelce i ona nie wie co ze smoczkiem ma robic wiec go poprostu gryzie dziaslami.Przecierz z butelki latwiej pic niz z piersi:confused:

Olinda dzieki.U lekarza nie bylam bo jakos mniej teraz robi i nie po kazdym jedzeniu

Karis napewno juz masz coreczke przy sobie:-)Daj znac co i jak

Tajchi kupe czasu Cie nie bylo-myslalam ze o nas zapomnialas.Napisz co tam u Ciebie slychac,pewnie duzo sie wydarzylo przez ten czas.Pozdrawiam

Bedismall witaj na forum i gratuluje kolejego malucha:-)

MAUREEN,BAJECZKA CO Z WAMI??KUPE CZASU JUZ WAS NIE MA:-(
 
cześć dziewczyny,
moja córeczka na świecie pojawiła się 3 czerwca o godz. 16.21 przez SN, 3900 gram, poród ekspres bo o 9 godz odchodziły mi wody, 11.30 miałam pierwszy skurcz,o 13.30 dojechałam do szpitala a potem . Kochane jestem taka szczęśliwa ściskam Was mocno i wasze dzieciaczki:tak:
 
reklama
cześć dziewczyny,
moja córeczka na świecie pojawiła się 3 czerwca o godz. 16.21 przez SN, 3900 gram, poród ekspres bo o 9 godz odchodziły mi wody, 11.30 miałam pierwszy skurcz,o 13.30 dojechałam do szpitala a potem . Kochane jestem taka szczęśliwa ściskam Was mocno i wasze dzieciaczki:tak:

gratulacje kochana !!!!:):):) czekamy na fotki !
 
Do góry