reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

czesc dziewczyny jestem w 27 tyg ciazy blizniaczej zastanawiam sie czy znajde tu kogos z podobnym doswiadczeniem, :biggrin2:
pozdrawiam wszystkie mamy spakowane i te rozpakowane
Wow gratulacje:0 Ja mam jedna dzidzie ale dopiero co w pazdzierniku moja bardzo dobra kolezanka urodzila blizniaki,jesli cos moge popytac jakbys chciala cos wiedziec.
 
reklama
czesc dziewczyny jestem w 27 tyg ciazy blizniaczej zastanawiam sie czy znajde tu kogos z podobnym doswiadczeniem, :biggrin2:
pozdrawiam wszystkie mamy spakowane i te rozpakowane

Witam na forum:-)No i gratulacje-2 za jednym razem;-)Odkad ja dolaczylam do forum to nie bylo tu nikogo w ciazy blizniaczej.Jak sie czujesz?I napisz cos wiecej o sobie:-)Pozdrawiam
 
niestetety nie:confused: wczoraj to nawet 20 przysiadów zrobiłam i nic....
witam nową mamusię, gratulacje
olcia gratuluję córci:-)
dzis mam wizytę u położnej zobaczymy, co powie
jak wrócę dam znać:tak:
miłego dnia

dziekuje

a ty juz koncuweczka super:)

a dziewczyny wie ktoras z was cos o porodzie w wodzie ,bardzo go tutaj polecaja...hmm moze to nie glupie
 
karis mialas dac znac co tam u poloznej !!??

DZIEWCZYNY KTORE MIALY CC W UK ...DAWALI WAM COS PRZECIWBOLOWEGO W KROPLOWKACH PRZEZ PIERWSZE GODZINY PO CC ?
BO JA NIE ZAPYTALAM NA KONSULTACJI I TAK SOBIE DUMAM CZY ONI CZASEM TUTAJ MI POPROSTU PARACETAMOLU NIE DADZA TYLKO ?
BEDE WDZIECZNA ZA INFO.
 
Czesc Kobietki

Vanilka- nie martw sie daja przeciwbolowe w kroplowkach a potem w tabletkach i nie jest to paracetamol :-D:-D ;-) i jak ja lezalam to co chwile przychodzila pielegniarka i pytala sie czy mnie nic nie boli ze jak tylko poczuje lekki bol to odrazu mam zglaszac to one mi cos przyniosa i zeby nie czekac az bol bedzie wiekszy bo tabletki tez potrzebuja czasu zeby zaczac dzialac no ja bylam zachwycona tutejsza opieka po cc bo w polsce to nikt mnie sie nie pytal czy boli :no::szok::wściekła/y: wogule byla lekka olewka

Buziaki

Zapomnialam dodac ze do domu tez dostalam tabletki przeciwbolowe z zaleceniem brania jak tylko lekko zaboli :szok: takze wszystko bedzie dobrze zobaczysz
 
Ostatnia edycja:
Czesc Kobietki

Vanilka- nie martw sie daja przeciwbolowe w kroplowkach a potem w tabletkach i nie jest to paracetamol :-D:-D ;-) i jak ja lezalam to co chwile przychodzila pielegniarka i pytala sie czy mnie nic nie boli ze jak tylko poczuje lekki bol to odrazu mam zglaszac to one mi cos przyniosa i zeby nie czekac az bol bedzie wiekszy bo tabletki tez potrzebuja czasu zeby zaczac dzialac no ja bylam zachwycona tutejsza opieka po cc bo w polsce to nikt mnie sie nie pytal czy boli :no::szok::wściekła/y: wogule byla lekka olewka

Buziaki

Zapomnialam dodac ze do domu tez dostalam tabletki przeciwbolowe z zaleceniem brania jak tylko lekko zaboli :szok: takze wszystko bedzie dobrze zobaczysz

ufff,kochana to mnie pocieszylas :)
juz myslalam,ze mi paracetamol w kroplowkach beda dawac :)
dzieki za odpowiedz bo juz spac po nocach nie moglam :)
 
reklama
Vanilka -nie ma za co ciesze sie ze moglam pomoc i zycze Ci tak wspanialej cesarki i atmosfery jak ja mialam. nie wiem czy dobrze pamietam ale Ty mialas juz 1 cc w PL tak? I jak je wspominasz ?
 
Do góry