reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarne na Wyspach

dzieczyny a Wy tam na tej północy macie śnieg?

W Edynburgu w zeszłą sobotę spadł śnieg, ale bardzo szybko stopniał ;-) Za to w górach-naprawdę na północy-śnieg na pewno leży.
Mam nadzieję, że nie będzie takiej zimy jak rok temu-miasto było sparaliżowane... ponoć była to zima trzydziestolecia ;-)
 
reklama
Hej Dziewczyny;-)

bajeczka powodzenia:tak:

kamilalopez oj mnie tez czasami boli kręgosłup:-(

hania witaj:-)
Ja tez w drugiej ciąży, pierwsze spotkanie z polozna mialam 9 listopada, nastepne 28 grudnia:tak: na pewno będą rzadziej. USG mialamtydzien temu, w pierwszej ciazy sluchalismy serduszka juz w 12 tygodniu:-)
 
Witam:-)

Alw sie rozpisalyscie;-)

Hania witaj wsrod nas;-) Normalnie to powinno sie sluchac serducha juz ok 16tc,ale to zalezy tez na kiedy ma sie spotkanie z polozna

Polaa na szczescie jak narazie ten bol to byl jednodniowy i oby sie nie powtarzal:tak: Co do spotkan z polozna to chyba zalezy bo niby w 2 ciazy jest ich mniej ale jak mi polozna przedstawila kartke na ktorej mam zapisane w ktorych tygodniach bede sie z nimi widywac to wychodzi mi tyle samo spotkan co w 1 ciazy

Karis 3majcie sie tam bo cos widze,ze was ostatnio chorobska dopadaja

Bajeczka my tez czekamy na wiesci;-)
 
Hania witaj wsrod nas;-) Normalnie to powinno sie sluchac serducha juz ok 16tc,ale to zalezy tez na kiedy ma sie spotkanie z polozna

Następne spotkanie mam za 6 tygodni, czyli właśnie ok. 16 tygodnia. Może ta druga położna da mi jednak serduszka posłuchać ;-) Tak myślę, że tę kolejną wizytę mam tak późno bo to moja kolejna ciąża?
 
mnie tak dopadło w nocy 3 godziny kaszlu na przemian z posikiwaniem się masakra dziś lepiej ale zatoki coś mnie bolą:no: mój małż mówi żebym już przestała żartować pewnie się boi że na wigilię zastanie chińskie zupki:-D:rofl2:
hania no tak niebardzo bo moje się zgadzają z drugą ciążą (pierwszą w UK) chyba że u Was inna polityka...
miłego dnia
 
hej dziewczyny
Jak przygotowania do świąt?
U mnie dalej nic, małemu dobrze w środku i nie myśli o wyjściu...

to ja myślałam że dziś już będę Ci gratulować:tak:Aż te chłopy lenie od samego początku za dobrze mamusiu mu u Ciebie
ja od dziś zaczynam działać bo dopiero wracam z zaświatów takiego przeziebięnia to ja w swoim życiu nie pamiętam takich bóli głowy kataru i osłabienia no ale mam nadzieje że wszystko na dobrej drodze..
Choinka już stoi lista zakupów i dań zrobiona tylko muszę nadrobić sprzątanie
 
reklama
Witam Dziewczyny
Hania - cześć :-D

Mam do Was takie pytanie. Jesteśmy z M w UK od 2 m-cy. Czy jeżeli pracuje tylko mąż, czy przysługuje mi również bezpłatna opieka medyczna? W Pl byłam wciągnięta z córką na jego ubezpieczenie, a jak jest tu?
Dostałam list ze szpitala i potraktowali mnie jako prywatnego pacjenta i wystawili rachunek :eek:
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Do góry