Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
wrócisz jeszcze na Kliniczną? ja chyba już bym tam nie wróciła. Ze względu na dziecko wybrałabym Zaspę. Jeszcze podpowiem, że koleżanka urodziła 3 dni wcześniej ode mnie w Wojewódzkim i chwaliła opiekę. Neonantologia na Klinicznej jest super, są tam super położne i doktorki, ale poporodowy i pooperacyjny to po prostu dramat. Nawet o zmianę wkładu pod tyłkiem (po cc nie można nawet podnieść głowy) musiałam się prosić, podanie wody dla położnych też było mega problemem a mamę nie chcieli wpuścić by mogła tylko przybiec i dać mi butelkę wody