reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Moja ma 15 miesięcy i dostaje w kubeczku mleko krowie, wypije dziennie ok 3-4 lyki. Chcę ją oswoić ze smakiem mleka, bo chciałabym w tym roku ją odstawić
@ilmenau
Jak tam idzie u was jedzenie 😜 Moja córka na dzień dzisiejszy zjada owsiankę, mannę, kaszkę ryżową, zupy, owoce. Drugie dania i kanapki słabiutko. No może spaghetti jeszcze wejdzie.
 
Moja ma ponad 3 lata i kanapki rozkłada na czesci pierwsze więc tym bym się nie martwiła [emoji12][emoji23]
Spoko tylko wymieniam co lubi. Chic kanapek szkoda😜 tak tylko trzeba wymyślać i wymyślać. W sumie jeszcze jajko, kawałek rybki, pulpeta, duszone warzywa w sosie pomidorowym to też zjada.
 
Spoko tylko wymieniam co lubi. Chic kanapek szkoda[emoji12] tak tylko trzeba wymyślać i wymyślać. W sumie jeszcze jajko, kawałek rybki, pulpeta, duszone warzywa w sosie pomidorowym to też zjada.
Polecam batata pokrojonego jak frytki, polanego oliwa z oliwek i upieczonego w piekarniku. Moja w wieku Twojej to uwielbiała.
 
@ilmenau
Jak tam idzie u was jedzenie 😜 Moja córka na dzień dzisiejszy zjada owsiankę, mannę, kaszkę ryżową, zupy, owoce. Drugie dania i kanapki słabiutko. No może spaghetti jeszcze wejdzie.

Powiem Ci ze z jedzeniem u nas dużo lepiej ale teraz nie wiem czy to kwestia tego wedzidelka była czy to że teraz babcia gotuje i lepiej jej smakuje 😂 na śniadanie kaszkę, jajecznicę lub serek zje, zupę to tak wciąga ze babcia nie nadąża jej karmić, drugie danie to i mięsko i rybkę wciągnie a jak jest makaron to jest super, na kolacje naleśniki, racuchy, placuszki serowe. No i wyjada porzeczki i borówki prosto z krzaka, nie przetłumaczysz ze trzeba umyć 😂
 
Jeśli się nie uda (tfu tfu)nie zdecydujecie się na kolejną procedurę?
Nie wiem.. Kasa już się kończy, bo kupiliśmy większe mieszkanie także ciężko mi sobie wyobrazić jak ostatni nie wyjdzie. Nie wiesz może kiedy do następnego transferu mogę podejść ? Dziś już zaczęłam plamić, wiec Okres jednak się zbliża, na wtorek mam wizytę u ginekologa bo jest darmowa konsultacja 2 tygodnie po transferze. Ale już wolałabym wiedzieć co i jak. Może jakieś badania zrobić ?
 
reklama
Nie wiem.. Kasa już się kończy, bo kupiliśmy większe mieszkanie także ciężko mi sobie wyobrazić jak ostatni nie wyjdzie. Nie wiesz może kiedy do następnego transferu mogę podejść ? Dziś już zaczęłam plamić, wiec Okres jednak się zbliża, na wtorek mam wizytę u ginekologa bo jest darmowa konsultacja 2 tygodnie po transferze. Ale już wolałabym wiedzieć co i jak. Może jakieś badania zrobić ?
Normalnie to w następnym cyklu myślę chyba że chcesz zrobić jakieś badania może lekarz coś zaproponuje.Nie skreślaj slabeusza on może się okazać silnym bobasem czego bardzo ci zycze
 
Do góry