reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

A moja tp podaje mi akurat wg transferu ale 10stycznia [emoji16] i tak sie urodza kiedy im sie zachce [emoji13]

p19u3e3kypv8wdqj.png
10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji172]

U mnie bylo od transferu + 14dni i tak sobie wyliczali termin ostatniej miesiaczki, ktorej w rzeczywistosci nie bylo.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha:-D żebyś się nie wyspła jak już będzie Marcelinka. Śpij do póki możesz.
Końcówka ciąży i sen też nie idą w parze .
Choć ja dziś od 4 nocy przespałam od 1 do 8 to ostatnio rekord. Tylko mnie zatkany nos męczył a dziś już było o niebo lepiej , tylko jak dziś mogłam pospać to jakieś muszysko mnie obudziło :evil:

Rustynka a masz poduszke ciazaowa te duza? Bo mi to uratowalo sen na cala ciaze. Spalam bezproblemowo i wygodnie w zasadzie do samego konca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A i jeszcze jedno mamuski, pewnie to juz wiecie, ale Pampers zdaje sie Premium Care (Ewunka u nas Sensitive) maja taki pasek, ktory zmienia kolor jak jest siku. I to jest fantastyczne zwlaszcza na samym poczatku jak maluszek sika malo, poza tym nie trzeba pieluchy rozpinac, zeby wiedziec, ze jest mokro :)


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
 
A i jeszcze jedno mamuski, pewnie to juz wiecie, ale Pampers zdaje sie Premium Care (Ewunka u nas Sensitive) maja taki pasek, ktory zmienia kolor jak jest siku. I to jest fantastyczne zwlaszcza na samym poczatku jak maluszek sika malo, poza tym nie trzeba pieluchy rozpinac, zeby wiedziec, ze jest mokro :)


Enviado desde mi iPhone utilizando Forum BabyBoom
Ale cuda :szok:
 
Dziewczyny , rowno tydzien temu poczulam ruchy, to byl pierwszy dzień 18tc. Od tamtej pory codziennie czułam jakieś drgania, "babelki", motylki i inne. Jednak wczoraj popołudniu i dziś praktycznie nic nie czuje. Dziś to w ogole. Tętno sprawdzałam rano , było ok , od razu znalazłam.
Powiedzcie mi czy jak poczulyscie pierwsze ruchy to były takie przerwy ?? Dziś mam pierwszy dzień 19tc. Niepokoje się, Że coś jest nietak :/

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Na początku różnie bywało. Faktycznie jak dłużej się nie ruszyła, panikowalam. Miałam wtedy wielka chęć na coca cole i po kilku lykach młoda się pobudzala. Teraz (27tydz) potrafi cały dzień przespać i dopiero wieczorem szalenstwo :) jeszcze u Ciebie się rozkręci
 
Rustynka a masz poduszke ciazaowa te duza? Bo mi to uratowalo sen na cala ciaze. Spalam bezproblemowo i wygodnie w zasadzie do samego konca


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

A nawet leży po bratowej w szafie , przetestuję dziś . ja dodatkowo mam nowe łóżko sypialniane i nowy materac więc się przyzwyczajamy do siebie, wcześniej spałam na takiej kanapie rozkładanej i w ogóle bez porównania na materacu ale trzeba się przyzwyczaić i dodam że moje łóżko jest wysokie .
 
reklama
Do góry