reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Hej. Czytam Was regularnie mimo że się nie udzielam. Gratuluję szczególnie Ewunce i nadal trzymam kciuki za Gosie (Nie możesz się poddać, ja przeszłam 5 transferow). Z czasów moich początków pozostałe dziewczyny już dawno urodziły lub są w ciazy. Gosia czekam na pozytywny obrót spraw!
U mnie 28tc i mam pytanko. Czy rozwazacie pobranie krwi pepowinowej i zdeponowanie w Krajowym Banku Komórek Macierzystych. Ostatnio mnie Gin zachęcała, ale zglebiamy temat i zdania ekspertów sa mocno podzielone. Jakie jest wasze zdanie i doświadczenie w temacie?
Gratulacje :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Super, wreszcie! Ja liczę od poniedziałku wg om, ginekolog w karcie mi też wpisuje
wg om hehehe zawsze coś teoretycznie do przodu[emoji13] dzięki[emoji106]

p19u3e3kypv8wdqj.png
10.01.2018 czekamy na Ciebie [emoji172]
Ja liczę według transferu.
Termin porodu 9.01
 
Dziewczyny , rowno tydzien temu poczulam ruchy, to byl pierwszy dzień 18tc. Od tamtej pory codziennie czułam jakieś drgania, "babelki", motylki i inne. Jednak wczoraj popołudniu i dziś praktycznie nic nie czuje. Dziś to w ogole. Tętno sprawdzałam rano , było ok , od razu znalazłam.
Powiedzcie mi czy jak poczulyscie pierwsze ruchy to były takie przerwy ?? Dziś mam pierwszy dzień 19tc. Niepokoje się, Że coś jest nietak :/

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie co jakiś czas czułam. Codziennie na pewno nie. Chyba cos kolo 25tc juz było codziennie

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też mamy takie :)
Mała rada - co się da kupuj na napy. Staś nienawidzi ubranek zakładanych przez głowę- podobno dużo dzieci tak ma. Poza tym ciężko to założyć noworodkowi :-/
Mój zaraz 7mc skończy i do tej pory nie lubi przez głowę mieć zakładanych ciuszków

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
*** MAMUSIOWY KALENDARZ***


***WITAMY NA ŚWIECIE***
CZERWIEC
19 : Kreatola - synek Julian
20 : ema51 - synek Filipek

CZERWIEC
28:dreamscometrue - I badanie prenetalne
29:Rustynka - wizyta u gin prowadzącego ciążę
30: Ewunka -I badanie prenetalne

LIPIEC
10: AniaCh83- wizyta u gin prowadzącego ciążę
14: dreamscometrue - wizyta u ginprowadzącegociążę
18: AniaCh83- II badanie prenetalne

Skontrolujcie kalendarz gdzie którą dopisać !


Kiedy pojawią się nasze bąbelki <3

01.07.2017 - Kasik 99: Ania
07.07.2017 - BeataWarszawa: Kaja

07.07.2017 - Liza1321: Michałek - termin CC
17.07.2017 - Rustynka: Franio
19.07.2017 - mokate66 : Pawełek
20.07.2017 - Truskawka 89: dziewczynka
30.07.2017 - Jaskolcia: Zosia

22.08.2017 - ambicja1987: ???
03.09.2017- Jogo: Eryk
28.10.2017 - anetka303 :Ola i Piotruś
18.11.2017- aniasiwa ???
26.11.2017- Nataliaa93 - dziewczynka ???
02.12.2017- AniaCh83 - chłopiec ???
04.12.2017- Juliett222 : 2 chłopców
13.12.2017 - M@gda : ???

09.01.2018- Ewunka ???
10.01.2018- dreamscometrue ???
09.02.2018- ropuszka666 ???
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny , rowno tydzien temu poczulam ruchy, to byl pierwszy dzień 18tc. Od tamtej pory codziennie czułam jakieś drgania, "babelki", motylki i inne. Jednak wczoraj popołudniu i dziś praktycznie nic nie czuje. Dziś to w ogole. Tętno sprawdzałam rano , było ok , od razu znalazłam.
Powiedzcie mi czy jak poczulyscie pierwsze ruchy to były takie przerwy ?? Dziś mam pierwszy dzień 19tc. Niepokoje się, Że coś jest nietak :/

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie ruchy nie były regularne także spokojnie to dopiero początki. Teraz w 37 tc i 2 dniu to dopiero mały się uaktywnił :o:D chyba chce do mamusi już.
 
reklama
Eee to ja o 6 wstaje.
No my w ciazy to może być.
Ale motylek ma juz Stasia przy sobie to powinna spać w tych godzinach :)

Haha:-D żebyś się nie wyspła jak już będzie Marcelinka. Śpij do póki możesz.
Końcówka ciąży i sen też nie idą w parze .
Choć ja dziś od 4 nocy przespałam od 1 do 8 to ostatnio rekord. Tylko mnie zatkany nos męczył a dziś już było o niebo lepiej , tylko jak dziś mogłam pospać to jakieś muszysko mnie obudziło :evil:
 
Do góry