reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciężarówki z nerwicą

Kochane czy któraś z was bardzo bała się porodu? Panicznie? I że depresja może was dopaść taki lęk mnie łapie
Bardzo się boję a już 39 tydzień
:(
 
reklama
A jakie leki przyjmujesz? Trzymaj się i wcale nie przejmuj. Ważne żebyś się dobrze czuła.
Biorę aposerte 100 mg i dzięki temu funkcjonuje, jeśli nic się nie dzieje ...Ale przy małym dziecku i obowiązkach ciągle się dzieje ...więc zastanawiam się czy nie zwiększyć ...
Co do nie karmienia piersią to mam pretensje do siebie, bo chciałabym ale przy lekach się boję, poza tym na pewno musiałabym synka dokarmiac bo to glodomorek ...
Mąż wszystko rozumie i wspiera, ale mama zaluje ze nie karmie p. A sama też mnie nie karmiła z powodów zdrowotnych ...
 
Kochane czy któraś z was bardzo bała się porodu? Panicznie? I że depresja może was dopaść taki lęk mnie łapie
Bardzo się boję a już 39 tydzień
:(
Hej. U mnie 38 tc+3 dni i też bardzo się boję, nie mogę przestać o tym myśleć, biorę asentre 50 mg i martwię się, co będzie po porodzie. Całą ciążę miałam depresję i nadal nie czuję się dobrze, ale przetrwałam tyle miesięcy a wydawało mi się to wręcz nierealne, teraz musimy przetrwać poród bo nie mamy wyjścia! Staraj się myśleć pozytywnie! Ściskam mocno
 
Hej. U mnie 38 tc+3 dni i też bardzo się boję, nie mogę przestać o tym myśleć, biorę asentre 50 mg i martwię się, co będzie po porodzie. Całą ciążę miałam depresję i nadal nie czuję się dobrze, ale przetrwałam tyle miesięcy a wydawało mi się to wręcz nierealne, teraz musimy przetrwać poród bo nie mamy wyjścia! Staraj się myśleć pozytywnie! Ściskam mocno
O kurcze dziewczyny to wy już zaraz będziecie po wszystkim :) jesteście bardzo dzielnie pamiętajcie o tym? A jak rodzicie- obie naturalnie? Jeśli po porodzie trzeba będzie np. zwiększyć dawkę leku albo go zmienić to starajcie się nie biczować! Będziecie super mamami, trzymam kciuki!
 
Biorę aposerte 100 mg i dzięki temu funkcjonuje, jeśli nic się nie dzieje ...Ale przy małym dziecku i obowiązkach ciągle się dzieje ...więc zastanawiam się czy nie zwiększyć ...
Co do nie karmienia piersią to mam pretensje do siebie, bo chciałabym ale przy lekach się boję, poza tym na pewno musiałabym synka dokarmiac bo to glodomorek ...
Mąż wszystko rozumie i wspiera, ale mama zaluje ze nie karmie p. A sama też mnie nie karmiła z powodów zdrowotnych ...
A brałaś ten lek w ciąży? Jeśli tak to więcej do dziecka docierało przez łożysko niż z mlekiem matki. Możesz porozmawiać z doradcą laktacyjnyn. Dodatkowo na stronie farmaceuta radzi jest artykuł odnośnie sertralniny a karmienia piersią, poczytaj, może to Cię uspokoi.
 
O kurcze dziewczyny to wy już zaraz będziecie po wszystkim :) jesteście bardzo dzielnie pamiętajcie o tym? A jak rodzicie- obie naturalnie? Jeśli po porodzie trzeba będzie np. zwiększyć dawkę leku albo go zmienić to starajcie się nie biczować! Będziecie super mamami, trzymam kciuki!
[/QUOT Ja panicznie boję się cc choć mam zaświadczenie od psychiatry bo mój ginekolog zasugerował mi aby takie sobie załatwiła ze względu na hemoroidy, potem jednak zmienił zdanie i powiedział, że lepiej mimo wszystko próbować urodzić sn. Więc już zgłupiałam sama i nie wiem co lepsze!
 
Kochane czy któraś z was bardzo bała się porodu? Panicznie? I że depresja może was dopaść taki lęk mnie łapie
Bardzo się boję a już 39 tydzień
:(
Ja niestety tak mam dlatego wybieram CC. Nie wyobrażam sobie pn i tego wszystkiego po nim. Wolę wiele bardziej poważną operację, pionizację i ewentualny ból w okolicach blizny.. Aczkolwiek tym będę się przejmować jeśli wogole uda mi się odnosić, dziś 13 tydzień a ja wariuję. Nie wiem czy wytrzymam do środowej wizyty
 
reklama
Dziewczyny nie patrzcie tylko na to jak inne zniosly poród. Jedna kobieta nawet nie wie, ze juz prawie pelne rozwarcie 3 parte i jest dziecko, inna bedzie sie meczyla 20 godzin. Tak samo jest z cesarka. Sa takie co na następny dzien biegaja, a inne dochodza do siebie miesiac. Mysle, ze tutaj nie ma co wybierac co jest lepsze, bo nikt nie wie jak to bedzie. Jedyne co to komfortem jesli mozna to tak wgl nazwac jest narkoza, budzisz sie i jest dziecko hehe mysle, ze pierwszy porod i tak jest lepszy niz kolejne. Czlowiek nie wie co go czeka i nie ma jakis niemilych wspomnien, bo i tak bywa.
 
Do góry