reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cin 2, stararania, co dalej?

Celia89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Sierpień 2019
Postów
20 215
Miasto
Wieś pod Lasem
Witam,

Po ciąży spaskudziła mi się cytologia i opiszę sytuacje w skrócie bo klepie ją w kołomacieju i już się zmęczyłam, ale chcę się dowiedzieć od mamuś w podobnej sytuacji, jak to się u was potoczyło i jak to potem było z waszymi staraniami i ciążami.
06.01 - cc
Marzec cytologia asc us
czerwiec asc us
listopad asc h
grudzień czyli wczoraj - kolposkopia z wycinkami, łyżeczkowanie kanału szyjki oraz jamy macicy. Czekam na wyniki histopatologiczne ale puki co z obrazu wynika cin2.
Teoretycznie na wyniki muszę czekać do 4 tyg... oby były szybciej, znacznieee szybciej..

Jakie podjęto dalsze kroki u was po otrzymaniu wyników? Ile czekałyście na zabieg pętlą, konizacje? i po jakim czasie mogłyście się starać? Jak przebiegały wasze ciąże?
Ja myślałam, że starania będę mogła zacząć już dziś, ale złe wyniki pokrzyżowały mi plany.
 
reklama
Rozwiązanie
O to cudownie, że nie musiała Pani długo czekać na zabieg. Ja przebieram z nogi na nogę i dręcze tych lekarzy od 1 asc usa. 1 poród mam za sobą CC i pewnie po cyrkach z 1 ciąza i tak bym już krzyczała, że chcę cc i ni ma bata, nawet sn nie próbuje. Czyli ciąża szybko, bez komplikacji. To dla mnie najważniejsze. A czy Cin po ciążach nie powrócił?
Ja się nie mogę doczekać aż pozbędę się tego przeklętego cin'a.
Ostatnia cytologia miałam w 2019 w grudniu i 1 . Oczywiście miałam łyżeczkowaną macicę przy CC 2 razy nikt nie dzwonił bo łożysko badają więc chyba czysto . Trzeba to wszystko kontrolować też się trochę boje czy te ciny nie powrócą ale co zrobić trzeba to kontrolować i chodzić do lekarza mimo , że ciąży już nie planuje . Ja...
Witam,

Po ciąży spaskudziła mi się cytologia i opiszę sytuacje w skrócie bo klepie ją w kołomacieju i już się zmęczyłam, ale chcę się dowiedzieć od mamuś w podobnej sytuacji, jak to się u was potoczyło i jak to potem było z waszymi staraniami i ciążami.
06.01 - cc
Marzec cytologia asc us
czerwiec asc us
listopad asc h
grudzień czyli wczoraj - kolposkopia z wycinkami, łyżeczkowanie kanału szyjki oraz jamy macicy. Czekam na wyniki histopatologiczne ale puki co z obrazu wynika cin2.
Teoretycznie na wyniki muszę czekać do 4 tyg... oby były szybciej, znacznieee szybciej..

Jakie podjęto dalsze kroki u was po otrzymaniu wyników? Ile czekałyście na zabieg pętlą, konizacje? i po jakim czasie mogłyście się starać? Jak przebiegały wasze ciąże?
Ja myślałam, że starania będę mogła zacząć już dziś, ale złe wyniki pokrzyżowały mi plany.
Witaj

U mnie Cin 3 ja miałam konizację załatwiłam sobie na NFZ u lekarza po ok 4 dniach miałam zabieg. To było w listopadzie 2016 a w 2017 lutym byłam w ciąży. Moja ciąża przebiegała bez problemu z blizny na szyjce zrobił się jak by szef tak mi to lekarz mówił szyjka się nie skracała. Miałam CC bo nie wiadomo jak by się szyjka zachowała w czasie porodu zresztą byłam po 2 stratach więc nie chciałam rodzic naturalnie bałam się . W kwietniu 2019 druga ciąża donoszona bez problemu też CC. Moja gin też stanowczo radziła zrobić porządek z cinami i później rodzić. Mimo, że chciałam bardzo ciąży zgodziłam się bo co było robić . Zdrowie najważniejsze.
 
Witaj

U mnie Cin 3 ja miałam konizację załatwiłam sobie na NFZ u lekarza po ok 4 dniach miałam zabieg. To było w listopadzie 2016 a w 2017 lutym byłam w ciąży. Moja ciąża przebiegała bez problemu z blizny na szyjce zrobił się jak by szef tak mi to lekarz mówił szyjka się nie skracała. Miałam CC bo nie wiadomo jak by się szyjka zachowała w czasie porodu zresztą byłam po 2 stratach więc nie chciałam rodzic naturalnie bałam się . W kwietniu 2019 druga ciąża donoszona bez problemu też CC. Moja gin też stanowczo radziła zrobić porządek z cinami i później rodzić. Mimo, że chciałam bardzo ciąży zgodziłam się bo co było robić . Zdrowie najważniejsze.
O to cudownie, że nie musiała Pani długo czekać na zabieg. Ja przebieram z nogi na nogę i dręcze tych lekarzy od 1 asc usa. 1 poród mam za sobą CC i pewnie po cyrkach z 1 ciąza i tak bym już krzyczała, że chcę cc i ni ma bata, nawet sn nie próbuje. Czyli ciąża szybko, bez komplikacji. To dla mnie najważniejsze. A czy Cin po ciążach nie powrócił?
Ja się nie mogę doczekać aż pozbędę się tego przeklętego cin'a.
 
O to cudownie, że nie musiała Pani długo czekać na zabieg. Ja przebieram z nogi na nogę i dręcze tych lekarzy od 1 asc usa. 1 poród mam za sobą CC i pewnie po cyrkach z 1 ciąza i tak bym już krzyczała, że chcę cc i ni ma bata, nawet sn nie próbuje. Czyli ciąża szybko, bez komplikacji. To dla mnie najważniejsze. A czy Cin po ciążach nie powrócił?
Ja się nie mogę doczekać aż pozbędę się tego przeklętego cin'a.
Ostatnia cytologia miałam w 2019 w grudniu i 1 . Oczywiście miałam łyżeczkowaną macicę przy CC 2 razy nikt nie dzwonił bo łożysko badają więc chyba czysto . Trzeba to wszystko kontrolować też się trochę boje czy te ciny nie powrócą ale co zrobić trzeba to kontrolować i chodzić do lekarza mimo , że ciąży już nie planuje . Ja ma nadżerka mam zamiar ja zamrozić i się jej pozbyć ale czekam aż pandemia ustąpi i biorę się za to . Ja chodziłam prywatne do lekarza poprosiłam go o szybki termin zresztą on znał moja sytuacja życiowa i miałam szybko zabieg razem z histeroskopią diagnostyczną . Wszystko trwało ok 15 mnie. Po godzinie pojechałam do domu tzn mąż mnie zawiózł. Głową do góry musi być dobrze
 
Rozwiązanie
Do góry