reklama

Cisnienie w ciazy

Temat na forum 'Zapiski archiwalne' rozpoczęty przez Sandra1287, 22 Lipiec 2007.

1. Sandra1287

Sandra1287 Sandrusia

czesc wszystkim zalozlam ten watek poniewaz jestem ciekawa czy czy czesto zdarza sie niskie cisnienie u matek bo ja mam niskie i nie wiem czy to normalne :dry:

2. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

czesc-podobno to norma, ze w ciazy cisnienie jest niskie. ja na ostatniej wizycie 2 lipca mialam 90/60. w piatek czyli 2 dni temu mialam 98/50 a jutro mam kolejna wizyte w szpitalu i zmierza mi znowu-ciekawe jakie bedzie tym razem?

3. reklama
  4. agnie

agnie Fanka BB :)

Ja mam non stop ciśnienie w granicach 90/60 :> I do tego puls jak u królika, w okolicach setki przeważnie... :)

5. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

dzis bylam na wizycie. cisnienie 90/50:-(

6. Paulinek

Paulinek Styczniowe mamy'08

Hej!! Pamietacie mnie jeszcze o juz ladna chwilke mnie nie bylo. Moje cisnienie jest ok 130/70, ale moja mama miala zawsze takie nizutkie jak wy tu piszecie i wszystko bylo ok!! jezeli zawsze mialyscie niskie cisnienie to chyba nie ma sie czym bardzo przejmowac:tak: Glowy do gory!!

7. agnie

agnie Fanka BB :)

Nie no, ja zawsze miałam książkowe 120/80 :> Tylko w ciąży mi się jakoś tak strasznie zmniejszyło...

8. Sandra1287

Sandra1287 Sandrusia

Dzieki ze sie odezwalyscie wczoraj bylam na wizycie i mialam 145/90 cisnienie skacze mi niezle ale tak jak wy przed ciaza mialam 120/70w granicach normy najwazniejsze ze dzidzius sie dobrze rozwija w sierpniu bede juz wiedziala czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka nie moge sie doczekac:happy2:

9. Sandra1287

Sandra1287 Sandrusia

nie masz sie co martwic ja tez sadzilam ze to nie dobrze miec takie cisnienie ale wyglada na to ze tak juz musi byc

10. reklama
  11. pumi

pumi Styczniowe mamy'08

po dzisiejszej wizycie -cisnienie 90/60 . Czyli troche lepiej niz ostatnio

12. Anja78

Anja78 matka superstar

Ja mam gorsze od meduzy:szok:90/50

Poleć forum