reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cisnienie w ciazy

reklama
ja tez jestem niskocisnieniowcem... a jak mam czasem ksiazkowe to normalnie nie ruszam sie z lozka bo mdlej... a w ciazy to mam troche wyzsze niz zawsze i lekarz jest zadowolony 100/60
 
U mnie cisnienie około 130 /80 ale to i tak dobrze bo cały czas biore tabletki na nadcisnienie zeby tylko nie podskoczyło w ostatnim trymestrze
 
reklama
Ja zawsze mialam cisnienie 90/60 lub 90/70 nigdy wyzsze . a odkad jestem w ciazy to mam zazwyczaj 125/70 i zblizone do tego .czuje sie przy tym dobrze i ginek zadowolony wiec jest ok.:-)

 
Do góry