Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Kupilam w Zarze cos jakby trencz tyle ze ocieplany. Szeroki pasek umiejscowiony pod biustem, daje duzo miejsca dla brzuszka. Z tylu znajduje sie kilka plis i dlatego duzo sie jeszcze moze zmiescic. A po ciazy tez bedzie super wygladac. A najwazniejsze ze do konca bede mogla sie zapiac.

, bo nie były mi potrzebne, ale teraz i brzuszek wyskoczył i cieplej dla dzidzi i po nerkach będzie z tym rozciągliwym pasem.:-)


. Kurtkę też mam siostry (normalnie nosimy ten sam rozmiar ale fasony różne) i narazie się w nią mieszczę (w kurtkę, nie w siostrę;-) zobaczymy jak długo, bo swój płaszcz to mam taki dopasowany i lipa - juz bym nie wlazła a tu jeszcze ze 3 miesiące
Mam jeszcze ciemne spodnie, ale to innym razem.