reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

W co sie ubrac?

ja już kiedyś pisałam o swoim sposobie do wsówanych spodni najlepiej biodrowek można doszyc pas zrobiony z * wysokich majtek *gróbych rajstop lub * nawet ze zwykłych getrów nie mam czasu isc pochodzic po sklepach i poszukac ale jak sobie zrobie to wam wkleje zdjecia
 
reklama
Ja na przyklad bardzo sie ciesze ze teraz jest moda na tuniki :tak::tak:,mialam ich kilka dokupilam jeszcze kilka z rozna dlugoscia rekawa i z roznego materialu, jedynie co to kupilam spodnie jeans-owez szerokim pasem bo drugie dostalam od kolezanki pomimo ze ona ma 1.65m a ja 1.80m(skrocilam nogawki i mam swietne rybaczki):blink::blink::blink:
 
rajstopy tył do przodu sprawdza sie rewelacyjnie w klin tyłkowy chowa sie brzuszek tylko trzeba pamiętać żeby stopy były nie wyprofilowane!!!! sprawdziłam juz to w pierwszej ciąży
oszczedność 3:1
 
Ja przewaznie chodze w spodniach dresowych jak długo sie da bo tak najwygodniej nic nie uciska i mieszcze sie w 1 dzinsy biodrówki nawet guzik dopne ale to juz ostatki.
Gumeczki do guzikow od spodni stosuje z powodzeniem od 2 miesiecy .
 
dziewczyny przeraziłam sie moje plany z kurtką legły w grózach nie zmieszcze sie w nią :unsure::no2::oo: bede musiała coś pokąbinowac mam sąsiadke która ma łeb do takich rzeczy a jak nie to podejscie miojego męża hehe nie bedziesz nigdzie wychodzic :happy2:cwaniaczek chyba bym predzej wylądowała w zakładzie zamknietym
 
reklama
Ja nie mogę nosić rajstop klinem na przód bo taki duży rozmiar to mi się zwija na kostkach:happy2:
A kurtkę zimową musiałam już wyciągnąć , bo jak jeżdżę do pracy na 7:30 to jest b. zimno, ostatnio było -2:szok:.A w dzień nie lepiej po 5, 6 stopni/.
Jak na razie w kutkę wchodzę bez problemu, nawet ma luzy:happy:
 
Do góry