reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Cisnienie w ciazy

Sandra1287

Sandrusia
Dołączył(a)
22 Lipiec 2007
Postów
47
Miasto
ciechanow
czesc wszystkim zalozlam ten watek poniewaz jestem ciekawa czy czy czesto zdarza sie niskie cisnienie u matek bo ja mam niskie i nie wiem czy to normalne :dry:
 
reklama
czesc-podobno to norma, ze w ciazy cisnienie jest niskie. ja na ostatniej wizycie 2 lipca mialam 90/60. w piatek czyli 2 dni temu mialam 98/50 a jutro mam kolejna wizyte w szpitalu i zmierza mi znowu-ciekawe jakie bedzie tym razem?
 
Ja mam non stop ciśnienie w granicach 90/60 :> I do tego puls jak u królika, w okolicach setki przeważnie... :)
 
Hej!! Pamietacie mnie jeszcze o juz ladna chwilke mnie nie bylo. Moje cisnienie jest ok 130/70, ale moja mama miala zawsze takie nizutkie jak wy tu piszecie i wszystko bylo ok!! jezeli zawsze mialyscie niskie cisnienie to chyba nie ma sie czym bardzo przejmowac:tak: Glowy do gory!!
 
Nie no, ja zawsze miałam książkowe 120/80 :> Tylko w ciąży mi się jakoś tak strasznie zmniejszyło...
 
Dzieki ze sie odezwalyscie wczoraj bylam na wizycie i mialam 145/90 cisnienie skacze mi niezle ale tak jak wy przed ciaza mialam 120/70w granicach normy najwazniejsze ze dzidzius sie dobrze rozwija w sierpniu bede juz wiedziala czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka nie moge sie doczekac:happy2:
 
reklama
Do góry