reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciuszki , cudeńka , wózki , pierdołki dla skarbów i mam - allegro rządzi

reklama
no takiego wątku zdecydowanie by nie mogło zabraknąć w końcu te zakupki to jedna z najprzyjemniejszych części naszego stanu :tak::tak: ja przyznam szczerze już nie mogę sie doczekać kiedy w końcu będę mogła coś kupić choc od strony finansowej to będzie zdecydowana masakra naszego budżetu:-D
poza tym mam pytanie do Was do dziewczynki o zakupy na allegro bo jakoś nigdy nie mogłam sie dotąd zebrać ani przełamać ale chyba to miejsce gdzie na spokojnie można wyszukać coś korzystnego ?? i zaczyna mnie szczerze mówiąc kusić:sorry2:
 
Ja duzo pewnie nie bede musiala kupic, bo mam wszystko po Leu... ;-)
Ale jedno jest pewne, bede musiala kupic taki podwojny wozek, z czego bardzo sie ciesze no i rozeznanie trzeba bedzie zrobic dobre, zeby odpowiedni znalezc... Takie poszukiwania (skarbow) lubie bardziej od samego zakupu. :laugh2:
No, a jesli rzeczywiscie bedzie dziewczynka to "slodkich" ciuszkow tez kupimy. ;-)
 
Ja mam zamiar kupic sobie te o to butki.Jest to na razie zakup dla mamy ciezarnej ktora w ciazy tez musi o siebie dbac:tak::-D:-D:-D:-D
ELEGANCKIE kozaki BIAŁE ocieplane Roz. 41 (20160 (246812421) - Aukcje - Onet.pl. Aukcje internetowe dla każdego.

a jesli chodzi o zakupy na Allegro to kupilam kilka rzeczy i zawsze wszytsko bylo ok:tak:ostatnim miom zakupem ktory w tym tygodniu do mnie dotarl byl odkurzacz 2000 watt:tak::-)dzis tez przegladalam takie rzeczy jak podklady po porodowe,majteczki z siateczki do podkladow itd....:-);-)
 
Dziewczyny, ja z mamuś czerwcowych 2007 więc trochę nie pasuję, ale mimo to się wtrącę na słówko ;-);-) Jeśli chodzi o Allegro to po prostu wszystko, ale to wszystko dla Staśka tam kupiłam przed jego narodzinami, włącznie z wózkiem :tak:. No i dla siebie do porodu. Tak w ogóle to stamtąd się dowiedziałam o wielu potrzebnych rzeczach, o których nie miałam pojęcia :-D Niektóre wcale się nie przydały, jak się później okazało, ale większość zdecydowanie trafiona. Bardzo to się opłaca, ale pod warunkiem, że kupuje się kilka rzeczy u jednego sprzedawcy.
Pozdrawiam majóweczki :-D:-D
 
reklama
Do góry