iwonka2006
Szczesliwa mamusia!
- Dołączył(a)
 - 22 Marzec 2006
 
- Postów
 - 13 069
 
Sylwia,rowerek biegowy bardziej starsza uzywa niż młodsza,bo ma rowerek z doczepianymi kółkami i woli ten niz biegowy co jest oczywiste,ale potrafi na nim jezdzic,to kwestia przyzwyczajenia dziecka i checi,Jak byłam w ZOO to dzieciaczki smigały cały czas na biegowych rowerkach.Kupisz  normalny z kółkami odczepianymi to napweno załapie pedałowanie tez 
kup rowerek 12 cali nie większy,potem będzie dla Cyprianka a dla ciebie mniej kilo pchania puki co;-)
A nauczy sie jezdzic na dwoch kółkach jak nie w tym roku to w następnym,tyle ze na biegowym szybciej i jest szansa duza ze juz w tym roku ,a na zwykłym to zależy od pracy rodzica i jezdzenia z dzieckiem i uczeniem a to bardziej czasochłonne.
				
			
kup rowerek 12 cali nie większy,potem będzie dla Cyprianka a dla ciebie mniej kilo pchania puki co;-)A nauczy sie jezdzic na dwoch kółkach jak nie w tym roku to w następnym,tyle ze na biegowym szybciej i jest szansa duza ze juz w tym roku ,a na zwykłym to zależy od pracy rodzica i jezdzenia z dzieckiem i uczeniem a to bardziej czasochłonne.


Mamy 12 cali i biegowy tez 12 cali.

