reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

CLO/duphaston/luteina/bromergon i inne farmakologiczne wspomagacze staranek...

Po ilu cyklach z CLO zaszlas w ciaze??


  • Wszystkich głosujących
    28
  • Ankieta zamknięta .
spice to ja mam pecherzyk-mutant, chwala bogu ze ty tez mialas rownie duzego, bo ja cala w nerwach jestem. Jak dobrze ze napisalas stokrotne dzieki!!!!!!!! A jak dlugo sie staracie, bo z clo 3 cykl, a tak w ogole to ile???
joacha czesc!! Witaj u nas

Staramy się od czerwca. Bo u mnie to wszystko inaczej wyglądało. Poszłam do lekarza z tego powodu, że miałam skrzepy w krwi miesiączkowej. Nie staraliśmy się wtedy jeszcze, bo kończyłam studia. Lekarz skierował mnie na USG i badanie progesteronu. Progesteronu nie było prawie wcale czyli cykle bezowulacyjne, Potem miałam USG i na janikach mnóstwo niepękniętych pęcherzyków. Następnie poszłam do szpitala i przebadali hormony. Te też do d.... No i zdiagnozowali PCO. Dopiero wtedy zaczęliśmy się starać, ale każdy cykl był bezowulacyjny. Więc po trzech miesiącach poszłam do gina i dał mi CLO. No i jak narazie nic z tego. Zobaczymy co będzie w tym miesiącu. 17 idę na podglądanko.
 
reklama
andzia25, co do Clo to moj drugi cykl z nim ale kurcze pomylilo mi sie, rzeczywiscie biore go tylko 5 dni :-)ale moj pierwszy cykl z clo byl w sierpniu, potem cykl przerwy i teraz obecny cykl znowu z Clo,estrofemem i duphastonem.W trakcie spodziewanej owulacji robilam testy owu i niby z tego wyszlo,e okolo 16 dnia byla owu wiec niby wszystko ok, ale tez zastanawiam sie czy te wszystkie leki nie moga zaklocac troche tego wyniku. Na usg nigdzie sie tu juz przed weekendem nei wbije :eek: musze poczekac z wizytą u ginekologa do "połikendu" ;-) a w miedzyczasie moze sprobuje zrobic kolejny tescik jesli nie przyjdzie czerwone małpiszcze(a mam nadzieje,ze nie przyjdzie!!). Dziekuje za powtanie :-)
 
czesc dziewczyny jest po pierwszym cyklu z clo i 11 listopada mialam testowac ale chyba nic z tego bo zaczełam dziś dziwnie plamic na brazowo nie wiem co sie dzieje bo tak nigdy nie mialam moze ktoras z was miala takie plamienia pozdrawiam
 
Czytałam o wielu przypadkach gdy pomimo ciazy kobiety plamily w dniu spodziewanej miesiaczki.O! iec jesli @ sioe nie rozkreci do 11 listopada to spokojnie mozesz testowac, wedlug mnie....
 
witam się z Wami dziewczynki troche mnie nie było ale nie miałam o czym pisac bo @ przyszła jak w zegarku ale dzis chciałam się podzilic z Wami bo Wkońcu zmieniłam lekarza i dziś byłam pierwszy raz dzis 16dc i szłam z nastawieniem ze zobaczymy jakis pęcherzyk ale niestety albo juz pekł albo go nie było :( choc pobolewa mnie jajnik wczoraj niby sluz płodny a w sobote było jedniodniowe planienie wiec juz sama nie wiem chyba nie było tej owulacji :(
Ale lekarz chyba rozsądny po wywiadzie ze mną i badaniu stwiedził ze tu wszytsko dobrze ale podtswą w takiej sytuacji musimy zrobic drożność i profilaktycznie badanie nasienia więc teraz mam czekac do okresy i umówic sie na badanie
Strasznie sie boję i wogole dizs jakas podłamana ale jestem dobrej mysli moze ten lekarz mi pomoze
Trzymam kciuki za wszytskie dziewczynki mam nadzieje ze wkońcu sie uda i wszytskie będzimy sie wspierac w dolegliwościach ale ciązowych :)
 
MAĆKU, AMALFI Te skrzepy mogą się pojawiać po zaprzestaniu brania tabletek antykoncepcyjnych lub w czasie jakiegoś drobnego zakażenia, albo tak jak pisała Maćku przy tyłozgięciu i w wielu innych sytuacjach.
Ja poszłam do lekarza, bo miałam takie wielkie skrzepy, że czułam jak by mi się pół błony śluzowej na raz oderwało a przy tym bóle nie do wytrzymania. Na prawdę, czasem jak wyjęłam tampon to byłam przerażona:szok:
 
MAĆKU, AMALFI Te skrzepy mogą się pojawiać po zaprzestaniu brania tabletek antykoncepcyjnych lub w czasie jakiegoś drobnego zakażenia, albo tak jak pisała Maćku przy tyłozgięciu i w wielu innych sytuacjach.
Ja poszłam do lekarza, bo miałam takie wielkie skrzepy, że czułam jak by mi się pół błony śluzowej na raz oderwało a przy tym bóle nie do wytrzymania. Na prawdę, czasem jak wyjęłam tampon to byłam przerażona:szok:
I co wlasciwie Ci powiedzial na ten temat?
Mnie sie tez czasem zdazaja wieksze "gluty", ale myslalam, ze to wlasnie wysciolka, ktora sie zluszcza...
 
reklama
I co wlasciwie Ci powiedzial na ten temat?
Mnie sie tez czasem zdazaja wieksze "gluty", ale myslalam, ze to wlasnie wysciolka, ktora sie zluszcza...

Powiedział, że te wszystkie problemy tzn te skrzepy, nadwaga, nadciśnienie to wszystko wina PCO... I,że gdybym się nie starała o dziecko to by mi dał tabletki antykoncepcyjne i niektóre objawy by ustąpiły.
 
Do góry