reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clostibegyt plus Ovitrelle

Agulek01

Początkująca w BB
Dołączył(a)
5 Czerwiec 2019
Postów
15
Witam, szukam kobiet które stosuja symulacje hormonalna. W marcu t.r. drożność jajników, wszystko ok. W maju pierwsza stymulacja dwa piękne pęcherzyki (na pęknięcie ovitrelle) niestety bez powodzenia. Kolejny cykl i znów Clostibegyt 2x2 w poniedziałek jadę na ocenę cyklu i oby oby były pęcherzyki oby się udało tym razem. Z mężem staramy się od 4 lat ale dopiero od stycznia szukamy pomocy w medycynie.
 
reklama
Witam, szukam kobiet które stosuja symulacje hormonalna. W marcu t.r. drożność jajników, wszystko ok. W maju pierwsza stymulacja dwa piękne pęcherzyki (na pęknięcie ovitrelle) niestety bez powodzenia. Kolejny cykl i znów Clostibegyt 2x2 w poniedziałek jadę na ocenę cyklu i oby oby były pęcherzyki oby się udało tym razem. Z mężem staramy się od 4 lat ale dopiero od stycznia szukamy pomocy w medycynie.
Dlugo sie staracie, z Toba i mezem wszystko ok?
 
Dlugo sie staracie, z Toba i mezem wszystko ok?
Tak od 4 lat ale do lekarza poszłam dopiero w styczniu była drożność jajowodów potem 1 stymulacja plus ovitrelle i teraz druga z konska dawka 2x2
Tak się boję znów zawieść staram się nie myśleć ale to się tak nie da tymbardziej że wiek 36 lat to szału nie robi.
 
Tak od 4 lat ale do lekarza poszłam dopiero w styczniu była drożność jajowodów potem 1 stymulacja plus ovitrelle i teraz druga z konska dawka 2x2
Tak się boję znów zawieść staram się nie myśleć ale to się tak nie da tymbardziej że wiek 36 lat to szału nie robi.
A z mezem wszytko ok? Robil badania? U Nas 1,5 roku sie staralismy zanim sie okazalo ze to z mezem jest problem
 
Maz nie robił badań lekarz mówi że dopiero w sierpniu że najpierw stymulacja, a u Was jak to wygląda?
Dziwny lekarz, i dziwne podejscie zeby czekac ze zbadaniem meza. Przy dluzszych staraniach od razu sie powinno badac faceta, ja sama zaluje ze my tyle czasu czekalismy. Mozesz bez sensu sie teraz faszerowac lekami skoro byc moze problem jest z nasieniem? Wtedy zadne stymulacje nie pomogą, bo najpierw trzeba wyniki poprawić.
Mi moj gin nawet droznosci nie zaproponowal gdy mu pokazalam wyniki mojego meza, mowil ze najpierw trzeba je poprawić. Dopiero teraz, 8 miesiecy po operacji meza szykuje sie do droznosci bo wyniki meza poszly w górę, dopiero teraz mam cykle clo.
Powinnas jak najszybciej wyslac meza na badania, to nie boli, nie jest drogie a da Wam chociaz jasną sytuację
 
Tak to prawda poczekam jeszcze ten cykl a może się uda i tak już jestem stymulowana. A co było z mężem? Ty miałaś owulacje?
 
Tak to prawda poczekam jeszcze ten cykl a może się uda i tak już jestem stymulowana. A co było z mężem? Ty miałaś owulacje?
Moj maz jak sie okazalo mial kiepskie nasienie, 3 mln plemnikow, z kiepskim ruchem i morfologia 1%. Szansa na ciaze jak wygrana w totka. Pozniej byla operacja na zylaki, w marcu powtorka badan, 50mln plemnikow, piekny ruch i super morgologia 72%. Teraz mamy drugi cykl z clo i jak dobrze pojdzie to niedlugo bede miala drożność. Owulacje mam, ale pomimo tego chcialam spróbować z Clo. No i czekamy na rozwoj zdarzen, u Nas sa dlugie starania juz 2,5 roku.
 
reklama
Zeby nie bylo ze Ci wmawiam problem z nasieniem, ale ja jestem na roznych forach i uwierz ze przy dlugich staraniach okazuje sie ze w wiekszosci przypadków problem jest po stronie męskiej. Bo my kobiety wiecznie czegos sie u siebie doszukujemy, nawet niekiedy wymyslamy sobie choroby gdzie wystarczy pomyslec ze warto tez przebadac faceta, nie tylko siebie. A gdy mowa o staraniach gdzie ciazy nie ma 2 czy 3 lata to jest ewidentny sygnal do tego ze naturze trzeba pomóc.
 
Do góry