reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Clostibegyt plus Ovitrelle

Ja bym chyba zaczekala do pozytywnego testu, bo owulacja moze Ci sie np przesunac i wtedy zmarnujesz tylko zastrzyk[emoji19]
Dziewczyny ja pierwszy cykl z clo i zastrzykiem(przewiezionym z Pl),zastrzyk pregnyl mam sobie zrobic sama.nie mam monitoringu,wiem ze to zle ale mieszkam w Uk a tu jest inaczej.nie wiem za bardzo jak dziala ten pregnyl?lekarka powiedziala zeby robic zastrzyk jak bedzie pozytyw na owu testach.ale mam mozliwosc zrobic zastrzyk przez lekarza jutro,a testy jeszcze nie sa pozytywne,tylko rozowawe.czy jak zrobi zastrzyk za szybko to pekna pecherzyki takie 17 mm np?nie wiem co zrobic...
Dodam ze mialam juz 3 cykle z clo bez zastrzyku i po odstawieniu zaszlam w ciaze,ale poronilam w 10 tyg
 
reklama
No tak wlasnie mysle czy nie przesunac na poniedzialek,ale nie wiem czy uda mi sie miec wizyte,w poniedzialek bedzie 15dc.kiedy u was owu wychodzila na clo?.ostatni cykl mialam 29 dni a przed poronieniem roznie 33 nawet
 
A testy owulacyjne?
Testy robie i zaczynaja nabierac koloru,dzis nie robilam bo robie popoludniu je.I tak sobie mysle ze moze do poniedziaku bedzie owu.nic tez nie czuje zeby jajniki pracowaly.chociaz pamietam ze kiedys mialam pecherzyki 17mm i tez nic nie czulam.
Mysle tez czy nie zostawic zastrzyku na nastepny miesiac,dowiedzielismy sie ze maz ma cukrzyce i zastanawiam sie czy to na jakis wplyw,moze niech sie podleczy miesiac .
 
Testy robie i zaczynaja nabierac koloru,dzis nie robilam bo robie popoludniu je.I tak sobie mysle ze moze do poniedziaku bedzie owu.nic tez nie czuje zeby jajniki pracowaly.chociaz pamietam ze kiedys mialam pecherzyki 17mm i tez nic nie czulam.
Mysle tez czy nie zostawic zastrzyku na nastepny miesiac,dowiedzielismy sie ze maz ma cukrzyce i zastanawiam sie czy to na jakis wplyw,moze niech sie podleczy miesiac .
Nie znam się za bardzo ale jeśli są pęcherzyki to lepiej zrobić zastrzyk. Oby nie porobiło się torbiele.
 
Testy robie i zaczynaja nabierac koloru,dzis nie robilam bo robie popoludniu je.I tak sobie mysle ze moze do poniedziaku bedzie owu.nic tez nie czuje zeby jajniki pracowaly.chociaz pamietam ze kiedys mialam pecherzyki 17mm i tez nic nie czulam.
Mysle tez czy nie zostawic zastrzyku na nastepny miesiac,dowiedzielismy sie ze maz ma cukrzyce i zastanawiam sie czy to na jakis wplyw,moze niech sie podleczy miesiac .
Tylko rob więcej niz jeden test dziennie bo sytuacja moze sie zmieniać z godziny na godzine. Zrob dzis po poludniu, i pozniej jeszcze poznym wieczorem ok 21-22 w zaleznosci kiedy spac idziesz. Ja czytalam ze najwieksze stężenia lh sa wlasnie wieczorem
 
Witam w jednym jajniku pęcherzyki pękły i jest ciałko żółte. Niestety w drugim zrobiła się torbiel ma 3 cm. Endometrium nadal cienkie 5mm. Pani doktor zaczęła sugerować, że mam pomyśleć o klinice leczenia niepłodności... Ale złapałam dół...
 
reklama
Ja właśnie dzieki stymulacji clo a potem ovitrelle zaszlam w ciążę termin na przełom lipca/sierpnia także trzymam kciuki że i dla Was się uda ! U mnie był jeden pecherzyk i lekarz mówił że może się nie udać ale spróbować warto no i jednak się udało:)
 
reklama
Do góry