reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

clostillbegyt owulacja

Magdaa..K123

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Sierpień 2018
Postów
184
Hej,biore clostillbegyt od 2 do 6 dnia cyklu,czy któraś z was miała stymulacje Clostillem i kiedy u was występowała owulacja ? :)
 
reklama
No i tak jak przypuszczałam, brzuch zaczął boleć 😒😒😒 sluz lekko różowy, nadchodzi okresik 🙄🙄🙄😐😐😐😐😒😒
I od 2 dc znowu CL

A JAK SIE SPRAWY MAJA U WAS ?
na razie musiałam sobie dać miesiąc przerwy,bo trzeba wyleczyć torbiela,na dniach okres i zaczynamy od nowa,już nie biorę CLO,przeszłam na Lamettę i jest rewelacyjna,mniej skutków ubocznych,które się pojawiały przy ClO i bardziej skuteczna ;) no i przede wszystkim monitoring ;)
 
reklama
na razie musiałam sobie dać miesiąc przerwy,bo trzeba wyleczyć torbiela,na dniach okres i zaczynamy od nowa,już nie biorę CLO,przeszłam na Lamettę i jest rewelacyjna,mniej skutków ubocznych,które się pojawiały przy ClO i bardziej skuteczna ;) no i przede wszystkim monitoring ;)
Ja pierwszy cykl z CLO miałam straszny ból nie do zniesienia, od wczoraj biorę ponownie już drugi cykl ale brzuch mnie nie boli. Jak narazie .
Ja monitoring również mam bez tego nie ma sensu uważam faszerowane się lekami tego typu. Pozatym ja jeszcze biorę ovitrelle na pęknięcie, bo mam z tym problem.
3mam kciuki za pomyślne cykle .
 
reklama
Do góry