reklama

Co czytają czerwcówki

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2013' rozpoczęty przez MamaTrójki, 25 Listopad 2012.

1. MamaTrójki

MamaTrójki Fanka BB :)

Kochane juz nie długo będziemy miały spooooooooro mniej czasu dlatego ja ten wykożystuje na czytanie,ale nie tylko poradników dzieciowych czytam a właściwie dziś skończyłam ostatnią przetłumaczoną część sagi "pieśni lodu i ognia"-kocham te sage

a co wy czytacie?

2. jullix

jullix Fanka BB :)

Też uwielbiam tę sagę, zawsze z niecierpliwością czekam na dalsze losy, a pierwszy tom czytałam daaaawno temu :) (całość przeczytałam kilka razy) Aktualnie, jak synuś zasypia czytam trudi canavan, trylogię czarnego maga. Czytam drugi raz, bo nie mam nic nowego, a jestem uzależniona od książek. Niedawno też skończyłam trylogię igrzysk śmierci, ale to leciałam w przyspieszonym tempie, bo średnio mi się styl autorki podoba i sporo opisów reumatycznych opuszczałam :)

3. reklama
  4. MamaTrójki

ja teraz w ramach oczekiwania na dalsze cześci sagi ,zaczynam "aparatus" A.Pilipiuka nie czytałam ale Pilipiuka lubie-poza tym całym zapijaczonym domorosłym egzrorcystom Jakubem W. reszta jego książek raczej ok

5. jullix

Pilipiuk ostatnio mi się nie podoba, facet jest płodny jak królik, ale coraz słabsze te książki moim zdaniem. No, ale Panów Jakuba i Semena to uwielbiam :)

6. MamaTrójki

a mnie właśnie draznili za to trylogie "kuzynki""ksieżniczka""dziedziczki"kocham
    rzeźnika drzew też uważam za niezłego wampira z m2 przeczytałam i był niezły.
    Poza tym 2ksiażki Anny Brzezińskiej o babuni jagudce -tylko tykułów nie pamiętam bardzo polecam śmieszne teksty i zabawne komentarze wiedżmy super

7. _anula

_anula Fanka BB :)

A ja kochane polecam książki Becketta i Tess Gerritsen - fantastyczne thrillery medyczne. Teraz mam zamiar zabrać się za książki Joanny Chmielewskiej - w pierwszej kolejności "Lesio", dziś jadę po jej trzy książki do biblioteki, więc jak przeczytam to podzielę się wrażeniami :)

8. jullix

Lesia czytałam, naprawdę uśmiałam się bardzo :)

9. sa_raa

sa_raa *GrUdNiÓwECzkA 2oo6*

Nie no jestem zachwycona :-D

Myślałam już, że jak napiszę o Wędrowyczu, Edwardzie i Belli, Kuzynkach, Achai to mnie wyrechoczecie a tu proszę :cool2:

Lubię fantastykę lubię wampiry i królów i czarowników i wojowników i smoki i romansidła też lubię za to nie pociągają mnie kataklizmy nie do końca dziki zachód.

Ostatnio właśnie Achaja u mnie na stoliku
    Przymierzam się do Igrzysk i sagi Lodu i Ognia

Fajny wątek:tak:

10. reklama
  11. _anula

Kochana Palindromea jeśli chodzi o Becketta - to polecam każdą z czterech książek, zaczynając od Chemii Śmierci, Zapisane w kościach, Szepty zmarłych, na wołaniu grobu kończąc, choć ta ostatnia nieco odstaje od trzech pozostałych. Jeśli chodzi o Tess, to bardzo polecam książkę Chirurg i Grawitacja, w tej drugiej jest motyw ciąży :D Hmmm jeszcze mi się przypomniała książka, zupełnie innego gatunku. Otóż nie wiem czy kojarzycie Pattersona, on generalnie pisze bardzo dobre kryminały, ale jedna jego książka jest zupełnie inna : Listy pisane miłością. Przeczytałam ją hmmm chyba w dwa dni, może i krócej, i to jedyna książka, przy której uryczałam się tak, że aż miałam popuchnięte oczy. Heh pamiętam, że koniecznie chciałam ją skończyć, Luka i Tosia zasnęli podczas zabawy na podłodze i tak spali z dobre pół godziny a obudziło ich moje szlochanie :p

12. _anula

kochane jeszcze jedna genialna książka - można płakac ze śmiechu : King - Dolores Claiborne, do tej książki na pewno powrócę :)

Poleć forum