reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co czytają czerwcówki

Tak "Gosposia" była dobra:) MatkaEwa to właśnie tej autorki!

Teraz czytam romansidło "Alibi na szczęście" Anny Ficner-Ogonowskiej. Całkiem fajnie wchodzi, książka ma ok 650 stron więc dla mnie super bo zajęcie na parę dni. Ja to mam tak, że jak książka jest fajna to MUSZĘ ją jak najszybciej przeczytać, czytam od rana do późnych godzin:) a jak po pierwszych paru str mnie nie wciągnie to po prostu nie dokańczam...:p
 
reklama
Tak "Gosposia" była dobra:) MatkaEwa to właśnie tej autorki!

Teraz czytam romansidło "Alibi na szczęście" Anny Ficner-Ogonowskiej. Całkiem fajnie wchodzi, książka ma ok 650 stron więc dla mnie super bo zajęcie na parę dni. Ja to mam tak, że jak książka jest fajna to MUSZĘ ją jak najszybciej przeczytać, czytam od rana do późnych godzin:) a jak po pierwszych paru str mnie nie wciągnie to po prostu nie dokańczam...:p

hihi, ja mam tak samo :) teraz zaczęłam cały piecioksiag Game of throne ;) i to ambitnie w oryginale :p
 
dziewczyny, czy ktoś wie jaki jest tytuł ksiażki, w której tragicznie ginie dziecko, sprawca- kobieta trafia do wiezienia, a jej córka zostaje adoptowana przez matkę dziecka, ktore zgineło w tym wypadku, matka twierdzi, ze kobieta jest jej winna dziecko...........

ktoś polecał tą książkę, ale nie mogę jej namierzyc
 
mamakubulki niestety nie kojarzę, więc nie pomogę:-(

Ja teraz czytam Tracy Hogg Język niemowląt. Czytałam i słyszałam wiele różnych ocen i stwierdziłam, że sama się przekonam. Akurat była wyprzedaż w księgarni :happy2: Czytała któraś z Was?

Zastanawiam się też nad powieścią Przepis na życie. Serial oglądałam, teraz będzie nowy sezon:-)
 
ja mam i język niemowląt i język dwulatka - sama lubię te książki, myślę że mi trochę pomogły, nie stosuję się do nich tak żeby słowo w słowo robić co napisała, ale jako ogólne informacje by lepiej zrozumieć dziecko
 
reklama
hehe książek o ciąży unikam jak ognia ;-)

a teraz czytam fajną książkę "projekt matka"
jeśli ktoś zna bloga zimnoblog.blogspot.com to nie muszę mówić, a jeśli któraś nie zna bloga, to warto poświęcić kilka minut - bardzo lubię podejście tej kobiety, uwielbiam bloga i teraz zaczytuję się jej książką [troszkę pokrywa się z blogiem] :-)
 
Do góry