reklama

Zakupy - wszystko co potrzebne mamom i dzieciaczkom

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2013' rozpoczęty przez koriander, 5 Październik 2012.

1. koriander

koriander Fanka BB :)

Wstawiajmy w tym watku linki, zdjecia i zapytania dotyczace wszystkiego co wiaze sie z zakupami. Zwlaszcza ze za kilka miesiecy zacznie sie szal ubrankowo-wozkowo-lozeczkowy :-) No i my zwiekszajac rozmiary bedziemy mogly dzielic sie radami gdzie kupic fajne ciuszki.

2. fioletowa

fioletowa mama Arturka :-)

3. reklama
  4. koriander

koriander Fanka BB :)

fakt, teraz pamietam ze nie moglam sie bez niego odejsc zarowno pod koniec ciazy jak i przy karmieniu, a nawet zeby zabezpieczyc dziecko aby sie za daleko nie przekulalo :tak:

5. natis

natis Fanka BB :)

fajny ten 'rogal' - będę musiała sobie takiego zapodać :)

6. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

Tak! Rogal jest niezastąpiony. W ciąży, po porodzie czy przy karmieniu

7. natis

natis Fanka BB :)

Dziewczyny,

apropo zakupów. Akurat mam na myśli leki - Duphaston. Jeżeli je zażywacie to proponuję je kupować w aptece internetowej www.doz.pl .
    W necie kosztuje opakowanie 30zł, a w normalnych aptekach min. 43zł wzwyż. Zamawiając w necie leki na receptę można je odbierać w wybranej (z ich listy) aptece na mieście. Zamierzam tak teraz właśnie wykupić kolejną receptę.

8. paulinka109

paulinka109 Fanka BB :)

natis wszystkie leki i i inne rzeczy (np. tran) kupuję tylko w tej sptece :-) Naprawdę się opłaca, mają mase fajnych promocji, jest rzeczywiście taniej niż w innych aptekach. Takze ja równiez polecam!

...i tak zachwalacie tego rogala ze chyba tez się w późniejszym czasie skuszę :-)

9. Wisieńka

Wisieńka Fanka BB :)

Jeśli chodzi o szaleństwo zakupowe to mnie w większości to ominie. Wszystkie rzeczy typu wózek, łóżeczko, kocyki, rożki kupowaliśmy uniwersalne. Mam też laktator,podgrzewacz, a nawet nowe butle tomee. Jeśli będzie chłopiec to czeka mnie zakup ubranek i pościeli no i drobiazgów. Mam też kilka ciazowych ciuchów i biustonoszy. Ns pewno już teraz kupię krem musteli na rozstepy bo nie mam ani jednego a mieć nie chcę:-D

10. reklama
  11. paulinka109

paulinka109 Fanka BB :)

wisienko to podobnie jak u nas :-) "Grubsze" zakupy nas na szczęście ominą bo mamy wszystko po Dawciu. Nawet jak będzie córeczka to mam zaopatrzenie ful wypas bo mam 4 siostrzenice :-D
    W pierwszej ciąży od 4tyg uzywalam kremu z ziajki przeciw rozstępom i też nie mam żadnego... Choć przyznam ze to chyba bardziej zasluga genów :-D bo u jednych nawet najdroższe kremy nie działają...

12. Mauarich

Mauarich Zaciekawiona BB

czytałam,że kobiety w stanie błogosławionym powinne używac tylko specjalnych kosmetyków dla ciężarnych...bo inne mogą byćszkodliwe...ale nic takiego nie znalazłam...na co powinnam zwrócić uwagę?

Poleć forum