reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co dalej....

Zuziiiii

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
15 Listopad 2018
Postów
56
Witam Was wszystkie

Wczoraj w nocy będąc w 12tc straciłam moje dziecko. Oczywiście nie wyobrażam sobie, że mogłabym je "wyrzucić" , czy zostawić w szpitalu tym bardziej w obcym kraju.
Czy ktoś może mi doradzić co najlepiej zrobić z aniołkiem? chodzi mi głównie o okres do mojego wyjazdu czyli 2 tygodnie.
Czy jest możliwy transport samolotem? Na prawdę nie chcę zostawiać go tutaj bo to jeszcze bardziej by bolało.
 
reklama
Współczuję Ci bardzo. Nie wiem jak to wygląda z transportem samolotem... 12 tc to maleństwo...Szpitale mają zbiorowe mogiły dla takich malutkich ciałek...Twój Aniołek i tak już jest w niebie...ciało to tylko nasze ubranie na ziemi...Ale szanuję Twoją decyzję.
 
Do góry