reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest teraz modne?

Fajna maseczka, chociaż sama mam po prostu zwykła czarną maseczkę, bo pasuje mi do wszystkiego. Te wzorzyste są ok ale maseczkę również moim zdaniem dobrze jest dopasować do ubrania.

Sama poluję w tym roku na dwie rzeczy, mianowicie na

torebkę typu worek. doradzicie gdzie mozna je dorwać w dobrej cenie? albo w jakim sklepie obecnie mają jakieś niezłe promocje?
no i jakies fajne botki - zastanawiam się czy zamawiać teraz czy moze czekać na black friday Link do: Sklep z butami Pantofelek24.pl zaprasza na zakupy! Obecnie niezłe promki ma Pantofelek.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Myślę, ze ludzie zwracają coraz więklszą uwagę nie na to co jest modne ale na to co jest wygodne oraz dobrej jakości. Obecnie zalewa nas bardzo wiele kiepsko wykonanych ciuchów z sieciówek. Sama lubię kiedy ubranie posłuży mi na dłuzej niż na kilka prań :) Wybieram też ubrania uniwersalne, takie które będą modne za rok i za dwa, które szybko nie wyjdą z mody (unikam szybkich trendów jak kolarki).

Aktualnie świetna kolekcję ubrań na święta ma Mybasic:
czerwona-spodnica-damska.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fajne. Sama zastanawiałam się nad sesją w tym roku. Ostatecznie nie zrobiłam. Ale w przyszłym roku jak córka będzie trochę większa, chciałabym coś takiego zaplanować. Ubierzemy się wszyscy w jednej kolorystyce (aczkolwiek połączenie czerwieni z zielenią średnio mi się podoba bo kojarzy mi się za bardzo z elfami :p).
W ostatnim czasie staram się mądrzej dobierać dla siebie ubrania, wybieram ciuszki w podobnej stylistyce oraz w podobnej kolorystyce.
Warto jest przeglądać sobie na pewno kody rabatowe jak na tej stronie
 
Ostatnia edycja:
Do góry