reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co jest teraz modne?

Czy na prawde to jest wstyd, że ma się płaszcz przez tyle a nie ile lat? To znaczy, że jest porządny, a takie napędzanie kupowania rzeczy nowych szytych gorącą nitką jest smutne. Wiadomo, każdy robi to co lubi, ale ja staram się to trochę przykrócić.
 
reklama
Ja lubie siebie w obcasach, ale niestety dlugo w nich nie wyrabiam, takze nosze tylko na specjalne okazje. Mam kilka par na takim grubszym obcasie, to jeszcze jakos ujda, ale i tak najczesciej chodze w adidaskach, ala belerinkach, ew. butkach na takich doslownie 2 cm obcasach ;-)

W tym roku kupiłam już sobie buty na wiosnę.Chciałam coś co będzie pasowało do wszystkiego oraz jednoczesnie będzie wygodne i nie będzie mnie obcierało
pol_pl_Baleriny-damskie-bezowe-18993_6.jpg

Stanęło na takich beżowych balerinkach.

Fajne, klasyczne i eleganckie i w sumie ponadczasowe.
Ja mam pustki w garderobie. Też muszę kupić wygodne i ładne buty. Ale z tym idzie łatwo, bo stopa mi nie urosła, nie to co reszta ciała.
 
Czy na prawde to jest wstyd, że ma się płaszcz przez tyle a nie ile lat? To znaczy, że jest porządny, a takie napędzanie kupowania rzeczy nowych szytych gorącą nitką jest smutne. Wiadomo, każdy robi to co lubi, ale ja staram się to trochę przykrócić.
Ja też zdecydowanie jestem za tzw. slow fashion! Jeśli coś jest porządne i niezepsute - po co wyrzucać i kupować specjalnie nowe, skoro można nosić!
 
zgadzam się z angka3! mega super jest takie podejście. ewentualnie są jeszcze second handy gdzie można kupić praktycznie nowe rzeczy a szkoda kupować kolejne rzeczy i produkować rzeczy skoro one są do kupienia za grosze.
 
Ale to wystarczy np wejsc na jakies vinted czy szafa nawet przez interenet. Oglądasz i tyle a nie musisz z domu się ruszać. Czasem można znaleźć lepsza rzeczy ale jak wolisz w sklepie to tez ok chociaż dla mnie to jest za duży konsumpcjonizm. Kupuje się nowe rzeczy na jeden sezon a potem wymiana i olejna wymiana i następna a środowisko jest w opłakanym stanie
 
jak myślicie jaki bedzie teraz trend na jesień? wydaje mi się że skoro wszystko poszło w stronę naturalności to też na takie materiały będzie moda, skóry, wełna itd pewnie klasyka
 
też tak mi się wydaje. tak jak się patrzy w sumie co jest w sklepach to wydaje mi się, że na prawdę cały czas jest to samo co w poprzednich latach tylko kolory po czesci się zmieniają
 
też tak mi się wydaje. tak jak się patrzy w sumie co jest w sklepach to wydaje mi się, że na prawdę cały czas jest to samo co w poprzednich latach tylko kolory po czesci się zmieniają

Klasyka zawsze się obroni, ale jest mnóstwo rzeczy, które jeszcze niedawno były niemodne, a teraz wracają do łask.
Na przykład jeansy jak szwedy. A na młodzieży look na lata 90. Albo powót sztruksu, kto by się spodziewał. W ogóle młodzież jest odważna w stylizacjach.
Na jesień wraca moda na marynarki z plisowanymi spódnicami. Zobaczymy co jeszcze zobaczymy na ulicy :)
 
Wiecie co jest obecnie modne? Maseczki. Wczesniej nosiłam jednorazowe, ostatnio jednak przerzuciłam się na maseczki wielorazowe. Można je prać, są bardziej ekologiczne oraz wygodne. W sklepach mozna znaleźć wiele fajnych wzorów.

Wiadomo, ze optymalnie byłoby ich nie nosić ale skoro jest taki obowiazek to wolę nosić coś w czym dobrze wyglądam :p Maska z ombre ombre.pl
pol_il_Maseczka-bawelniana-wielorazowa-A294-czarna-15635.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry