reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

Wszystkim trzymiesieczniakom najlepsze zyczenia!!!:):)No moj Brianek jeszcze nie probuje siadac...i smieje sie narazie bezglosnie..ale nareszcie nauczyl sie przesypiac noce!!!!!!!!!:-)jestem wyspana..on tez..juz mielismy trzy takie cudowne nocki.w pierwszy dzien 8 godz...drugi 9 godz...a wczoraj..od 22...do 9 rano!!!!:):):tak:kochane malenstwo !!widze ze lubi spac tak samo jak my:):-DTo chyba duzy postep jak na 2,5 miesieczniaka:)prawda???
 
reklama
No moj Miki przesypia juz nocki, tylko od czasu do czasu budzi sie raz w nocy. Ale dzisiaj, po tych szczepionakch budzil sie co 3 godz i to nie jak zawsze, ssaniem raczki ale z krzykiem na ustach:-( jakos to przetrwalismy, mam tylko nadzieje, ze tak mu juz nie zostanie:no: :no:
No a poza tym, to teraz zaczal juz ogladac tv, jak sie wgapi w ekran, to nawet okiem nie mrugnie:-) Telemaniak:-D
 
o rany dziewczyny jak wam zazdroszcze fajnie sie macie przynajmniej jesteście wyspane a mój szkarbik to co dwie godziny wstaje i zjada od 60 do 80 ml mleka może też potrzeba mu czegoś bardziej sycącego?
 
Moja nadia też ogląda TV a najbardziej cartoon network.No bo te wszystkie kolory itd.Zaczeła też podnosić główke do klatki piersiowej ale nie pozwalam jej jeszcze siedzieć na to ma czas ;-)
 
nasze dzieci jak widzę to maniaki telewizyjne hihi hi hi Mój Oskar tak samo jak leży sobie w leżaczku to ogląda bajki na cartoonie i jetixie .Jejku coś się dzieje z serwerem bo muli jak cholera
 
Nasza Niunia natomiast uwielbia reklamy-jakby jej nie położyć to tak się kręci wierci,ze się w końcu odwróci do tv...
 
Ja niestety czasem jestem zmuszona zostawić go samemu sobie ,a w szczególności jak muszę odrobić zadania z moimi większymi pociechami a jest tyle nauki że czasami głowa boli :no:
 
reklama
moja corcia sztywno trzyma glowke i dzwiga ja do klatki piersiowej jak lezy w lezaczku,smieje sie i grucha i uwielbiam sluchac jak tak sobie spiewa po swojemu aguuuuuuuuuu,a najlepsze jest to ze czasem udaje jej sie wyg=ciagnac sobie samej smoczek z ust trzyma go w raczce i wyma****e we wszystkie strony...hihiii tylko jeszcze nie umie sama wlozyc go sobie z powrotem do pysia
 
Do góry