reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

reklama
Wiolu nie sprawdzalam tylko mąż mi powiedział no i oczywiscie nie mam żadnej mozilli (taką mam przeglądarke ale do poczty mailowej ) tylko normalny internet explorer ;))) ale mąż miał ze mnie ubaw jak myslałam ze mam mozille
 
Ale mężowie mają czasami z nas radochę ,ale u mnie mąż się w ogóle nie zna na komputerach ito ja pewnie będe gmerać po nim .on nawet nie wie jak się wciąga zdjęcia hi hi hii zawsze mnie woła jak coś trzeba wciągnąć
 
KOciu ustawiasz sobie datę ale to już wiesz ,potem naciskasz CREATE TICKER i przeskakuje ci na stronkę z kodami (linkami) i ja osobiście nie kopiuje kodów tylko sam suwaczek i wklejam go do podpisu.spróbuj.
 
A tu wam pokaze jak moj kochany synus czyta gazete, bo juz potrafi sam cos wziasc i sie tym bawic! Teraz wlasnie bawi sie okularami slonecznymi siedzac mi na kolanie! A tu wstawiam wczorajsze efekty zabaw
 
Moj tez wczoraj zaczal lapac przedmioty i odrazu pakuje je do buzi:tak::-D Wychodzi mu to jeszcze smiesznie ale dzisiaj ciamkal juz ucho swojego kotka przytulanki:tak::-)
 
kurcze nigdy nie myślałam ze to powiem...ale jak ja bym chciala żebym mój synuś juz coś pomiął :-) albo zepsul :-D Kreciku jak on już fajowo się bawi szok :-) mój narazie doskonali się w krzyku! i lizania swojej dłoni ;-)
 
No j atez czsami zaluje, ze Miki jeszcze nic broi, ale wszystko przed nami;-)
Ale za to teraz ma okres smiania sie, ale smieje sie tak glosno i tak super, ze my smiejemy sie razem z nim:-) Niestety jeszcze nie umie dobrze tego kontrolowac i zawsze dostaje czkawki:happy2:
 
reklama
Do góry