reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co juz umiem? (Osiagniecia naszych skarbow)

Wiolu,i Ty narzekasz,że Oskarek nie jest grzeczniutki?!Je aż miło,zajmuje się sam sobą...Myślę,że nie jedna mama zamieniła by sie na takie zachowanie swojej pociechy...:tak:
 
reklama
moje dziecko nauczyło się...pluć! Normalnie puszcza bąble ustami i robi "prrrrr",hihi! I bardzo mu się to spodobało! Poza tym ogląda stale swoje rączki a jak mu pokazałam jego stopki to tak się śmiał,że aż się zanosił!
 
Ja przy tych ćwiczeniach jak pokazujemy sobie nogi Oskarka to sama się chichram a dziś to aż zapiszczał i zdziwił się tym odgłosem :-D :-D Super są te ćwiczenia ,dobra zabawa dla dzieciątek
 
Z tymi ćwiczeniami to prawda :)) moja też sie cieszy jak ją gimnastykuję. Pierwszym razem jak zobaczyła swoje nóżki to patrzyła na nie jak na UFO, nie wiedziała co to , ale teraz sie uśmiecha.Ja z moją malutką podchodze codziennie do wielkiego lustra (mamy takie na całą ścianę) i ona strasznie lubi na siebie patrzeć. Śmieje sie mały głupol do siebie, gaworzy, dotyka rączkami, mamy niezły ubaw jak na nią patrzymy. Jak ma zły nastrój to podchodzę do lustra i ona zaczyna się żalić do swojego odbicia ;))))
 
Ale sprytne te lipcowe maluszki!!!
Moj swoje nozie odkryl dokladnie w trzecim miesiaczku a lusto to takze jest ciekawostka dla niego!!! Uwielbia sie w nim przegladac i cieszy sie tylko nie wiem czy mysli ze to ktos inny czy sie poznaje?
 
Kreciku ja też sie zastanawiam czy ona wie że to ONA ;)))) śmieje sie dosłownie w głos!!!Aneczko chetnie bym sie pochwaliła ale jak na razie nie mogę przesyłać plików na bb-chyba mam złą przeglądarkę (mozilla thunderbird) i nie działa mi bb jak trzeba
 
reklama
Oj rozwijają sie nasze pociechy z dnia na dzień-moja trzyma juz sama buteleczkę z herbatką :))))) oczywiście jeszcze ją asekuruję ale wychodzi jej to coraz lepiej i ostatnio praktycznie nie musiałam wcale trzymać jej butli-sama nieźle sobie poradziła
 
Do góry