reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co kupić na prezent dla syna?

reklama
Zbliża się wiosna (a raczej mamy wciąż brak zimy, której nic nie zapowiada) - to może rowerek biegowy albo hulajnoga.

Do tego u nas zawsze nieśmiertelne - Lego Duplo.

Do głowy mi jeszcze przychodzi drewniana kolejka z IKEA (no i ogólnie wszelkiego rodzaju klocki np. magnetyczne). Moi byli zachwyceni klockami typu słomki, ale nie wiem czy to nie dla nieco starszych dzieci.
 
Pomyślę nad rowerkiem biegowym, bo hulajnoga już mamy. A jaki rowerek sprawdzony polecacie
 
@Lusia62 Ja konkretnego nie polecę, ale musisz pamiętać by dobrać go do wzrostu dziecka. No i żeby był w miarę lekki. Wybór jest ogromny.
 
No to u nas temat wygląda tak: jak nasze dziewczynki mają urodziny to kupujemy NIC. Organizujemy przyjęcie zapraszamy gości jeśli wsrod prezentów nie ma tego o czym marzą (nie narzucam nikomu co ma przynieść to jego wybór jak mnie ktoś pyta to mowie co nasze dzieci lubią i na jakim sa etapie ewentualnie jak ktoś chce wiedzieć to podaję co sie przyda) a nasze dzieci sa średnio zadowolone to wtedy kupujemy to o czym marzą. Jeśli sa zadowolone idziemy gdzieś uczcic urodziny i dajemy 'pierdółkę' np kolczyki albo odkładamy im pieniadze na wiekszy rzecz na którą zbierają.
 
Zobacz magnetibook - u nas hitem jest ten z pojazdami. Młody jeszcze nie skończył dwóch lat, ale w miarę samodzielnie potrafi już się bawić.
 
reklama
Trzeci syn, goście pytają co kupić?
Wiadomo sporo już mamy...
Dwie rzeczy jakie mi przychodzą na myśl to
Bujak Montessori
Scoot and ride
No i po pierwsze czy te zabawki są warte swoich cen ?
Jeśli Bujak to jaki konkretnie ?
Bujak zda egzamin skoro mieszkamy w domku a na podwórku mamy spory plac zabaw dla dzieci ?
Jakie inne propozycje na prezent macie?
Może jakieś tańsze zabaweczki ?
Może klocki lego? matfel.pl/pol_m_Zabawki_Klocki_Lego-2084.html Jak tutaj?
Pchacze, lego, sortery itp mamy. Grających zabawek nie chcemy ( syn ma słaba koncentrację wiec nawet nam zalecono że zabawki mają być niegrajace, stonowane, typowo edukacyjne.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry