reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co mu jest?????

*PaMinka

Wdrożona(y)
Dołączył(a)
12 Grudzień 2007
Postów
2 234
Witam jestem mamą 4 miesięcznego Mikołaja do tej pory mały p[rzesypiał całą noc (12h ) bez problemu z jedną pobudką na karmienie po czym znowu usypiał, od kilku dni to się zmieniło mały ładnie usypia ale bez przerwy się budzi nawet kilkanaście razy w ciągu nocy. Strasznie się wtedy kręci ,stęka, popłakuje i mam problem z uśpieniem Go. Próbowałam już wszystkiego czy mu nie za gorąco czy nie zimno dawałam jeść (może jest głodny) przepajałam herbatką nawet ostatnio wziełam synka do swojego łóżka ale nic nie pomogło. Już sama nie wiem co mu jest ponieważ w dzień jest bardzo grzeczny i pogadny.
Może któtraś z mam też miała taki problem więc proszę o rade.

Pozdr dla wszystkich
 
reklama
Wiem ,że to wcześnie,ale niektóre dzieci tak mają.Przyczyna moze byc to że bedą mu ząbki szły.
 
Obstawiam ząbki u nas dokładnie ten sam schemat. dziąsełka gorące, popłakuje w nocy, budzi się i sam nie wie czy by jadł, czy spał a może płakał :baffled:
 
No coz, ja moglabym podpisac sie pod tymi slowami. Mialam dokladnie tak samo. MOoa corka do 4 miesiaca przesypiala prawie cale noce, potem odwrot o 180 stopni, z tym ze po karmieniu zasypiala... No i jak miala niecale 6 miesiacy pojawil sie pierwszy zabek, po 3 tyg. kolejny. Obstawaim zabki.... chyba niewiele mozna zrobic :-(
 
Mojej corce jak wychodza zabki to zachowuje sie tak samo.Z ta tylko roznica ze w dzien tez jest marudna.
 
Podpisje sie pod tym mj maly ma tak samo a do tego dochodzi goraczka i w dzien sam nie wie czego chce nie moge nic zrobic bo ciagle skrzeczy i placze to napewno zabki pozdr i prosze uzbroc sie w cierpliwosc
 
Dzięki za opinie mam nadzieje że to tylko ząbki a nic poważniejszego jakoś to przeżyjemy ( mam nadzieje)
Pozdrowionka
 
Ja też mam 4 miesięcznego synka,popłakuje w nocy,ale sie nie budzi.Raczej przesypia całą noc,ja mu daję smoczka na uspokojenie.Wydawało mi sie,że to za wcześnie na ząbki,ale w dzień wpycha rączki do buzi,nawet zaraz po karmieniu.Więc myśle,że to będą ząpki.
Nie zauważyłaś,czy mu nie odchodzą gazy,jak sie wierci?Nie wiem czym go karmisz,bo może go też boleć brzuszek.Może zmieniłaś coś w jadłospisie.Zauważ też jak mały zachowuje sie w dzień.
 
Mój mały też się nie budzi oczka ma zamknięte i tak sobie postękuje i popłakuje wstaje do niego głaszcze go ,przytulam czasami pomaga i usypia a czasami musze go brać na ręce i tak z godzinke kołysać.Synek jest na butli więc to chyba nie są problemu z brzuszkiem. Wciągu dnia strasznie pcha łapki do dziobka i się ślini. Sama już nie wiem co mu jest a był taki grzeczny:-(
 
reklama
Do góry