reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co na rozstępy.

G

gość _199

Gość
Po porodzie wyszły mi okropne rozstępy na brzuchu. Co polecacie aby były mniej widoczne ? Nie chodzi mi o zabiegi tylko różnego rodzaju kremy, balsamy czy maści, które faktycznie pomagają na to aby rozstępy były mniej widoczne,a może i przy okazji ujędrnią skórę na brzuchu.
 
reklama
Z doświadczenia polecam tylko oliwkę taka dla dzieci dosyć obficie oczywiście conajmniej dwa razy dziennie i nie wysuszać skóry pij dużo wody pozdrawiam
 
A polecasz jakąś maść ? I ten śluz gdzie można kupić ?
Nie polecę Ci konkretnego produktu, bo używałam już bardzo dawno temu. Teraz są lepsze i z lenistwa nadal ich nie kupiłam. Musi mieć jak najwięcej tego śluzu. Bo może się tak nazywać, a miec śladowa ilość. Może też aloes ?
Smaruj póki masz czerwone. Jeśli chodzi o maść typowo na blizny to sama bym chętnie skorzystała z jakiejś podpowiedzi. Blizny się różnią, nie wiem co akurat na rozstępy i czy to ma coś wspólnego z takimi np po trądziku. Wtedy z masa perłowa polecają no i np cepan..

Chwilę na topie był Thalgo Stretch Mark, może któraś z Pań używała ?
 
Ostatnia edycja:
Można spróbować terapię radiofrekwencji mikroigłowej, która pozwala na całkowite usunięcie rozstępów w szybkim czasie.
 
Po porodzie wyszły mi okropne rozstępy na brzuchu. Co polecacie aby były mniej widoczne ? Nie chodzi mi o zabiegi tylko różnego rodzaju kremy, balsamy czy maści, które faktycznie pomagają na to aby rozstępy były mniej widoczne,a może i przy okazji ujędrnią skórę na brzuchu.
Czy coś udało Ci się zrobić z rozstępami? Też mam ten problem...
 
Dziewczyny polecę wam na przyszłość - zamówcie sobie dobrą szczotkę do szczotkowania na sucho plus dobrze nawilżający krem. Jeżeli chodzi o szczotki to dla mnie Lullalove jest bezkonkurencyjna. Pomogła z ujędrnieniem skóry, z wrastającymi włoskami na nogach, no i dzięki regularnemu złuszczaniu mam w tym roku nadal opalone nogi - mówię to jako tzw. "córka młynarza" 😆 zobaczcie sobie wszystkie przed i po u nich, to są ich klientki, które regularnie o siebie dbały.
 
reklama
Dziewczyny polecę wam na przyszłość - zamówcie sobie dobrą szczotkę do szczotkowania na sucho plus dobrze nawilżający krem. Jeżeli chodzi o szczotki to dla mnie Lullalove jest bezkonkurencyjna. Pomogła z ujędrnieniem skóry, z wrastającymi włoskami na nogach, no i dzięki regularnemu złuszczaniu mam w tym roku nadal opalone nogi - mówię to jako tzw. "córka młynarza" 😆 zobaczcie sobie wszystkie przed i po u nich, to są ich klientki, które regularnie o siebie dbały.
A jaki polecisz krem?
 
Do góry