reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co potrafią nasze dzieci?

reklama
Najczęstsze słówka Oskarka to :
mama, mam , da, daj , tata , baba , ba, buba....

Potrafi ładnie pokazać ciap , ciap i uderzać w stolik jak się go ktoś pyta kto tu rządzi?
Pomału potrafi też zrobić PAPA ale z tym musi dojść jeszcze do wprawy :cool2:
 
Julek bawi się ze mną w "indianina". Chyba o tym jeszcze nie pisałam.
On wydaje dźwięk a ja swoją ręką o jego buzię klepię - jak Indianin :)
Sam już też próbuje :)
 
Super postępy gratulacje
Victor nie mówi(no tylko po swojemu coś tam)i chyba jako ostatni zacznie:-) ale co tam mi nie wadzi:yes: Robi papa(jak ma ochotę)od niedawna
 
Hej Oliwka Indianina też lubi robić, do tego lubi bić się w klatkę piersiową i wydawać wtedy dźwięki - bo są inne.
Do tego rączką przebiera po dolnej wardze i wydaje śmieszne dźwięki...
A dziś moje dziecko na spacerze stasznie się prężyło i chciało wysiąść z wózka, no więc nie miałam wyjścia... Oliwka przez godzinę łaziła, nawet nie chciała żebym chwyciła ją za rękę!!! Efekt spaceru: mokre buty, brudne ubrania od siadania na pupie żeby dotknąć śniegu... :-p
 
Magdaleona tak jak napisała vici spacerek miałaś udany z Oliwka
Moja panna dziś też udawała z tatą indianina.A najbardziej lubi udawać konika.I próbuje też szczekać jak piesek.Komicznie jej to wychodzi.
 
reklama
hehehe, zabawne sa nasze dzieciaczki:-) Magdaleona zazdroszcze takiego spacerku z chodzacą Oliwcią! Super!!! :-)
A moje dzicjko cały czas robi postepy w staniu, juz jest naprawde sztywny, potrafi chwile stac bez trzymania, kwestia kilku dni i zrobi samodzielne kroczki! A najlepsza zabawa to kopanie piłki, chyba naprawde bedzie pikarzem, jedyna zabawa która sie nie nudzi:-)
 
Do góry