reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Co sądzicie?

reklama
Czesc dziewczyny,mam pytanie czy moze ktos slyszal o sytuacji ze pomimo ujemnego testu na bete z krwi ciaza jednak byla?Od pewnego czasu mam oznaki ciazy takie jak bol piersi,podbrzusza, owulacja przypadala na 31 grudnia,8 stycznia pojawilo sie lekkie plamienie, store trwalo do nia nastepnego.Wczoraj rano test pokazal jedna blada kreske,dzisiaj test powtorzylam ale niestety wynik wyszedl negatywny dlatego postanowilam zrobic badanie krwi ,niestety wynik to <0,1,okres powinnam dostac 2 dni temu,poki co nie ma ,sama nie wiem co o tym wszystkim myslec :(
 
Czesc dziewczyny,mam pytanie czy moze ktos slyszal o sytuacji ze pomimo ujemnego testu na bete z krwi ciaza jednak byla?Od pewnego czasu mam oznaki ciazy takie jak bol piersi,podbrzusza, owulacja przypadala na 31 grudnia,8 stycznia pojawilo sie lekkie plamienie, store trwalo do nia nastepnego.Wczoraj rano test pokazal jedna blada kreske,dzisiaj test powtorzylam ale niestety wynik wyszedl negatywny dlatego postanowilam zrobic badanie krwi ,niestety wynik to <0,1,okres powinnam dostac 2 dni temu,poki co nie ma ,sama nie wiem co o tym wszystkim myslec :(
Jeżeli po terminie miesiączki test i beta są ujemne, to ciąży nie ma. Możliwe że po prostu spóźnia się okres
 
reklama
Do góry