reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

co się śni czerwcówkom?

A mnie się dzisiaj śniła Rusałka ;D ;D ;D ;D ;D ;D hehe.... ciekawe skąd taki pomysł na sen ???? Byłyśmy razem na zajęciach ze szkoły rodzenia ;D
 
reklama
a moze to Sumko sen proroczy..kto wie, jak bedzie przy moim drugim dzidziusiu- a Twoim trzecim ;D ..

mi dziś śniło się, ze byłam cała w farbie czarnej..ubrania miałam pobrudzone..i martwiłam sie..czym ja to spiore? :D już drugi raz czymś jestem umzana w śnie..
bo ostatnio to miałam koszmarny koszmar i obudziłam się zapłakana..w zasadzie tak głosno sie zachowywałam, ze maż mnie zbudzil..a śniło mi się, ze miałam wlamanie..że byłam we krwi..i pobieglam do rodziców..i przytulilam się do taty i strasznie płakałam..krzyczalam..brr.juz dawno nie miałam takich snów...

 
Ja dzisiaj miałam straszne koszmary. Wczoraj moja przyjaciółka straciła dziecko, dopiero niedawno dowiedzieli się, że będą je mieli, tak bardzo się cieszyli... Bardzo się przejęłam, wiem z jaką niecierpliwością czekali na dzidzię... a jak sobie pomyślałam że mnie też to mogło spotkać to aż mi się słabo zrobiło. Chyba przez to te koszmarne sny. Ale nad ranem na osłodę przyśniło mi się coś miłego- że byliśmy na spacerze z naszą córeczką, była taka malutka i śliczna, spała sobie słodko a my nie mogliśmy się na nią napatrzeć! Ostatnio często śni mi się dzieciątko.
 
Mi sie snilo ze karmilam Mateuszka a raczej probowalam..
Trzymalam go na jednej rece a druga starlam sie zlapac piers zeby mu podac i nie moglam sobie poradzic...I tak probowalam i probowalam az sie w koncu obudzialm...
 
A mi dziś sie śniło, że Mikołaj był bardzo grzeczny, a ja i tak cały czas lulałam go na rękach :-) Aha i chyba od razu potrafił chodzić, bo jak weszłam do pokoiku, to on stał za drzwiami - wyciągnął sobie szczebelek i wyszedł z łóżeczka ;D
 
A ja dzisiaj mialam okropny koszmar w nocy, obudzilam sie z krzykiem i stwiedzeniem ze nikomu nie dam dotknac Mateuszka...
Nawet nie bede Wam pisac, bo jak mi sie przypomni to mi sie plakac chce...
Mam nadzieje ze dzisiaj cos pozytywnego mi sie przysni:)))))
 
a mi to totalne bzdura sie dzis snila.... ::) patrzylam na moj brzuszek i raptem zobaczylam jak nozka porusza sie pod skora...i po chwili caly brzuch zrobil sie przezrosczysty i zobaczylam moja coreczke...wygladalo to jak bym patrzyla na nia nad tafla wody...wygladala...hmmm...jak te lalki co kiedys byly takie plastikowe niby bobasy....miala niebiesko szare oczy i sie nie ruszala...tylko tak lezala i patrzyla na mnie...i zobaczylam ze ma 4 zeby w sumie 5...dwa na dole i 3 u gory ale ten trzeci jakis krzywy byl....troche sie wystraszylam tego snu....ale bylam dzis na kontroli i jest wszystko super:):) 32 tydzien...a moja corcia wazy ok 2kg:)...od ostatniej wizyty(miesiac temu..)przytyla az 1 kg!!! za to ja tylko 2kg(huraaaaa).
 
A mnie sie dzisiaj śniło, że urodziłam 3 tygodnie przed terminem i to chłopca!! I byłam już z nim w domu i był bardzo grzeczny, tylko za skarby świata nie chciał jeść z piersi. Cały czas tylko chciał spać, a jak przykładałam go do piersi, to się krzywił i nie chciał ssać. Ale byłam zdeterminowana i cały czas próbowałam aż on mi w końcu powiedział, żebym mu dała spokój, bo jemu sie tylko spać chce, a tak poza tym to sie brzydzi mojej piersi bo to obciach sie potem kolegom przyznać, że matkę po piersiach lizał...

Mam nadzieję, że to proroczy sen nie będzie... Chcę dziewczynkę i o czasie!! I nie taką, co to od razu gada i mnie obciachami straszy :):):)

 
reklama
A mnie sie snil synus taki jakis duzy ( wygladal na 3-4 miesiace ) niebieskie oczka i przytulal sie do mnie a jak mu dalam piers do ssania to sie tak na boczku wylozyl zadowolony ,ze wyciagnal nozki jak czasem pieski robia jak sa takie szczesliwe i wypoczywaja, taki dlugi sie zrobil przez to i smieszny heheh
 
Do góry