reklama

Co się z nim dzieje ???

Temat na forum 'Relacje rodzinne' rozpoczęty przez wikiprz, 26 Czerwiec 2009.

1. wikiprz

wikiprz Początkująca w BB

Mam problem z mężem . Od czasu porodu nie ma ochoty się ze mną kochać. Tak naprawdę to nie robiliśmy tego już prawie 1,5 roku , bo licząc okres ciąży i ostatnie 6 miesięcy to jakoś tak wyjdzie.
    Rozmowy na ten temat nie pomagają, seksowne ciuszki, buziaki o poranku , sniadania do pracy z liścikami i mnóstwo innych niestworzonych pomysłów na zachęcenie mojego partnera nie dają żadnych efektów.
    Wychowujemy od 6 miesiecy sliczna córeczke , ja jestem w domu , moj mąz pracuje - tak ustalilismy , a poza tym nie mamy babci , ktora mogłaby sie nią zaopiekowac zebym ja mogła wrocic do pracy.
    Nie wymagam od mojego meża, aby zaraz po powrocie z pracy zajmowal sie dzieckiem, ma zawsze ugotowany obiad , sprzatniety dom i mimo tego ze czasem padam ze zmeczenia mam ochote na seks, na to zeby z nim być tak jak kiedys . Ale kazda proba konczy sie słowami , ze jest zmeczony , nie ma ochoty , boli go brzuch , ma cos do zrobienia itd.
    Czasem mam wrazenie , ze widzi we mnie juz tylko matkę ,osobę ktora dała mu wspaniała córkę , ale nie KOBIETĘ ....
    Wiem , ze jestem jedyna kobieta w jego zyciu i mnie nie zdradza ale nie rozumiem co sie dzieje . Konczą mi się pomysły i powoli tez checi aby dalej walczyc o nas i o to co nas łączy. Coraz czesciej zauwazam , ze jest mi obojetne czy zwraca na mnie uwagę , na to jak wygladam , choc staram sie wygladac dobrze( tzn. makijaz, ładne ubrania ). Nawet zaczelam sie odchudzac chociaz wszyscy wokół mi mowią, ze wygladam naprawde dobrze jak na kobiete, ktora niedawno urodzila dziecko .
    Co takiego robię nie tak , ze on mnie nie chce ????
    Czy ktoś z Was ( może mężczyzna ) moze mi powiedziec co robie nie tak ,ze moj mąz straci zainteresowanie moją osobą???

2. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

tpp faktycznie wielki problem...
    szczerze to nie umiem ci odpowiedzieć na to pytanie bo jakbym miała taki problem robiłabym to samo....
    a może muszisz z nim szczerze porozmawiać....
    nic innego mi nie przychodzi do głowy....
    no chyba że po prostu zaczniesz działać;-) raz mój facet był zmęczony a mi się strasznie chciało kochać....
    no i od razu go ożywiłam....:-p:zawstydzona/y: hehe
    może jakaś wspólna kąpiel, kolacja przy świecach nawet w domu gdy dziecko pójdzie spać..... może pomoże.....

3. reklama
  4. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

czytałam gdzieś że to jest syndrom Matki. On nie widzi już w tobie kobiety z którą mógłby poszaleć tylko matkę małego dziecka. A jeśli byl przy porodzie to to jeszcze bardziej się potęguję. Powiedz mu otwarcie z mostu czego oczekujesz i jak sie z tym czujesz moze nie pomoze od razu ale napewno nad tym pomyśli. Każdy potrzebuje pieszczot wiec jeśli masz większy apetyt niż mąż powiedz o tym bo to może doprowadzać do ciągłych kłótni, a takie rzeczy mocno niszczą związek

5. Muszelka05

Muszelka05 Fanka BB :)

A moze przestan sie tak starac. Pozwol mu przejac inicjatywe. Przestan naciskac. Wiem, ze to trudne, ale czasem pomaga. Zamiast czuc sie przyciskanym do muru moze zacznie sie zastanawiac co sie z Toba dzieje i zacznie patrzec na Ciebie inaczej.
    To banal i glupota, ale: to, co samo wlazi w rece nie jest tak atrakcyjne i pociagajace jak cos, o co trzeba sie starac.
    Syndrom matki jest czesto spotykany. Szczegolnie u mezczyzn, ktorych matki nie pracowaly i zajmowaly sie wychowaniem dzieci.
    Przyczyn moze byc wiele......Rozmowa napewno nie zaszkodzi!

Poleć forum